Як замінити паливні інжектори


Заміна брудних або засмічених паливних інжекторів може вирішити ряд проблем, включаючи нерівний холостий хід, заїдання або уповільнена прийомистість. Заміна паливних інжекторів не складе вам ніяких труднощів, якщо ви знайомі з пристроєм автомобіля. Крім того, ви зможете зберегти свій час і гроші.

1. Сфотографуйте двигун або зробіть точний опис його пристрою. Зніміть систему впуску повітря, патрубки, бобишки, дроти і всі інші деталі, які можуть утруднити заміну інжекторів.

2.


Визначте місце болтів, які утримують раму з інжекторами і відгвинтите їх. Однак не всі автомобілі обладнані такою рамою.

3.


Одягніть захисні окуляри і зніміть перший інжектор. Зверніть увагу на те, що під тиском у системі може витекти невелика кількість бензину. Якщо при знятті інжектора потрібне використання спеціальних інструментів, придбайте їх у дилерському центрі або місцевому магазині автомобільних запчастин.

4.

Перевірте старі манжети і переконайтеся, що сідла чисті. Щоб прибрати інші деталі, скористайтеся слабкий викруткою.
{LikeAndRead}

5.

Підготуйте нові інжектори. Для цього зніміть з них ковпачки і невеликою кількістю машинного масла змастіть сідла. Після цього поставте інжектор на ганчір'я, поруч з топлівопроводном.

6.

Встановіть паливний інжектор, звернувши увагу на рекомендації виробника.

7.

З'єднайте всі патрубки, проводи й інші частини. При цьому очищайте їх від надлишків олії і бруду. Якщо ви забули приєднати які-небудь частини, звіртеся з записами або фотографіями.
{/LikeAndRead}