Як замінити гальма


Дуже важливо мати в автомобілі надійну гальмівну систему. Життєво необхідно замінити гальмівні колодки відразу ж, як тільки при гальмуванні ви почуєте скрипучі звуки. Гальмівні колодки можна придбати в більшості магазинів автомобільних запчастин або в найближчих сервісних центрах, де обслуговуються машини вашої марки. Ви можете заощадити на оплаті праці професіонала, якщо поміняєте гальмівні колодки самостійно.

1.


Відкрутіть кришку резервуара з гальмівною рідиною і викрутити болти, які утримують резервуар на місці. Зніміть скобу і побачите старі гальмівні колодки. Тепер вам необхідно їх зняти. Для цього буде потрібно прикласти деякі зусилля, але дієте акуратно, щоб не пошкодити затиски на кінцях. Якщо ви зламаєте затиск, вам доведеться купувати новий.

2.


Вийміть нові гальмівні колодки з коробки і встановіть їх на місце. Може знадобитися сила, щоб вставити їх на належне місце. Ви можете скористатися гумовим молотком, щоб не штовхати колодку рукою. Гумовим молотком акуратно вбийте нові колодки на місце.

3.

Використовуйте С-подібний хомут, щоб проштовхнути поршень. Можливо, вам знадобиться покласти на поверхню поршня шматочок металу, оскільки старі гальмівні колодки були тонше, ніж нові внаслідок зношеності і тертя. Прикрутите за допомогою болтів скобу на колишнє місце. Переконайтеся, що ви не пошкодили жоден з гумових ущільнювачів.

4.

Поставте колесо назад на машину. Сядьте в машину і кілька разів натисніть на гальмо, щоб переконатися, що вони знову працюють на повну силу. Затягніть кришку резервуара з гальмівною рідиною.
{/LikeAndRead}