Як зарядити автомобільний акумулятор в дощ


Припустимо, що ви їдете додому після вечірки або зі спортивного заходу. Ллє проливний дощ. Не доїхавши до будинку, акумулятор помирає. Цілком можливо, що ви не захочете нічого робити, поки не закінчиться дощ, але, чисто технічно, ви можете зарядити свій акумулятор і під час дощу.

Зарядка акумулятора від іншого автомобіля

1.


Припаркуйте обидва автомобілі на одній стороні дорозі обличчям один до одного. Якщо другий автомобіль буде повернутий кормою до капота вашого, то, щоб підключитися до нього, просто-напросто не вистачить довжини кабелів (якщо тільки двигун у другого авто не встановлений ззаду).

2.


Перш ніж відкривати капоти, переконайтеся, що відключили всю електрику на обох машинах.

3.

Натягніть брезент або інший водостійкий матеріал над відкритими капотами. Це не дасть воді потрапити на батарею, що, у свою чергу, вбереже вас від ураження електрикою.

4.

Підключіть червоний (плюс) кабель до відповідного роз'єму кожного акумулятора. Те ж саме виконайте з чорним (мінус) кабелем.
{LikeAndRead}

5.

Зачекайте кілька хвилин - цього повинно вистачити, щоб акумулятор зарядився в достатній мірі.

6.

Спробуйте запустити двигун. Якщо він не запускається, почекайте ще 10 хвилин, щоб акумулятор повніше зарядився, і спробуйте ще раз. Якщо двигун знову не завівся, значить акумулятор мертвий.

Заряджаємо акумулятор за допомогою зарядного пристрою

1.

Дотолкать свій автомобіль до узбіччя дороги.

2.

Якщо двигун працює, заглушите його. Переконайтеся, що вимкнена вся електрика. Це стосується і тієї лампочки, яка спалахує при відкритих дверях.

3.

Відкрийте капот. Щоб захистити двигун від дощу, накиньте зверху нього брезент або інший водонепроникний матеріал.

4.

Підключіть червоний (плюс) затискач до позитивного роз'єму акумулятора. Аналогічно для чорного (мінус) затиску.
{LikeAndRead}

5.

Увімкніть зарядний пристрій і почекайте 20 хвилин, щоб акумулятор встиг зарядитися. Залежно від типу вашого зарядного пристрою, вам, можливо, потрібно буде повернути спеціальну ручку, щоб почався процес зарядки.

6.

Поверніть ключ у замку запалювання і запустіть двигун. Якщо він не запустився, почекайте ще від 5 до 10 хвилин. Якщо і після цього двигун не запрацює, виходьте з автомобіля і відключайте зарядний пристрій.{/LikeAndRead}