Як позбутися від цвілі в машині


Я живу недалеко від океанського узбережжя і добре знаю, що таке цвіль в машині, а також як позбутися цієї самої цвілі, яку називають ложномучністой росою, і її запаху.

1.


Для початку вичистіть машину. Витягніть все, що не пришито і не прикручено - статеві килимки, покриття з сидінь і все інше. Ви повинні бачити всі вкриті пліснявою місця і калюжки води. Виперіть всі вийняте з машини в гарячій воді з білим оцтом. Перш ніж повернути всі ці речі назад у машину, гарненько їх просушіть (і не поспішайте, поки не виконаєте всі інші пункти!)

2.


Позбавтеся від вологи. Більшість видів цвілі росте у вологому середовищі. Якщо підлоги або сидіння мокрі, просушіть їх за допомогою миючого пилососа. Постарайтеся також прибрати пилососом мох і пліснява.

3.

Злегка окропити внутрішню поверхню машини білим оцтом. Це прибере всі неприємні запахи. По можливості, щоб прискорити просушку, скористайтеся феном. Можливо, вам доведеться повторити цю процедуру до повного зникнення запахів.

4.

Візьміть старі рушники і покладіть їх у тих місцях, куди може затікати вода. Щоб забезпечити додаткову ізоляцію, можна покласти під рушники пластикову плівку.
{LikeAndRead}

5.

Насипте у пластиковий контейнер абсорбуючі кристали. Не варто наповнювати його доверху, щоб кристали не розсипалися, адже вони можуть збільшуватися в об'ємі. Подібні контейнери можна купити вже в готовому вигляді в магазинах, що торгують товарами для рибалок та власників човнів. Поставте контейнер на підлогу в машині або в багажник, як можна ближче до місця, ураженого цвіллю.

6.

Якщо цвіль вже заполонила вашу машину, варто подумати про заміну повітряного фільтра і внутрішньої частини кондиціонера. Швидше за все, спори цвілі зайняли всі вологі куточки і тріщинки в машині, і вам буде потрібно дуже багато часу, щоб від неї позбутися.
{/LikeAndRead}