Як витягти генератор


Генератор в автомобілі - це частина, яка продовжує виробляти електрику. Без генератора акумулятор не працюватиме і машина не заведеться. Але іноді, через зношування або неполадок в електросистемі, вам доведеться зняти генератор, щоб замінити його. Це досить проста робота, яку ви зможете виконати самостійно протягом години, економлячи гроші, які ви б витратили, якби звернулися до когось іншого.

1.


Відкрийте капот і знайдіть генератор вашого автомобіля. Як правило, він знаходиться у верхній частині двигуна і на ньому розташований ремінь, який проходить від генератора на шків колінчастого валу поруч з центром двигуна.

2.


Від'єднайте дроти від акумулятора автомобіля, використовуючи гайковий ключ, щоб послабити гайки. Від'єднавши дріт від акумулятора, покладіть його так, щоб він не торкався металевих деталей.

3.

Відкрутіть гайковим ключем болт, що проходить через кронштейн до генератора, і покладіть його туди, де, у разі необхідності, зможете взяти.

4.

За допомогою гайкового ключа відкрутіть нижній болт на генераторі. Просуньте генератор трохи вперед, щоб послабити ремінь навколо шківа.
{LikeAndRead}

5.

Від'єднайте всі електричні з'єднання від генератора з торцевого боку, відкрутивши за допомогою гайкового ключа болт, яким закріплені дроти на генераторі.

6.

Вийміть генератор з кронштейна і двигуна. Тепер ви можете встановити новий генератор.
{/LikeAndRead}