Як міняти гальмівні колодки


Гальма автомобіля повинні весь час бути в найкращому стані. Зношені колодки не тільки погано гальмують, піддаючи вас небезпеки; вони можуть сприяти псування інших деталей. Заміна колодок дискових гальм - процедура щодо нескладна, яку багато хто може виконати самостійно. Колодки барабанних гальм замінити складніше і, можливо, цю роботу буде краще довірити професіоналам.

Заміна дискових гальм

1.


Підніміть передню частину автомобіля (а для деяких моделей і задню теж), підставте опори і зніміть колеса.

2.


Перевірте стан гальмівного диска. Якщо ви виявите на ньому глибокі канавки, його слід або обробити в майстерні, або замінити. Від'єднайте супорт від ротора, відгвинтивши кріпильні болти, щоб можна було зняти диск.

3.

Якщо вам потрібно лише замінити колодки, відкрийте гальмівний супорт. Відіжміть поршень за допомогою з-образного ключа, потім видаліть внутрішній кріпильний болт і відверніть супорт вгору, так щоб отримати доступ до колодок.

4.

Зніміть колодки разом з клинами і фіксаторами.
{LikeAndRead}

5.

Очистіть кронштейни супорт спеціальною рідиною для чищення гальм і змастіть рухомі частини високотемпературної мастилом. Змастіть антиблокувальною сумішшю посадочні місця колодок і кронштейни, а потім встановіть фіксатори і клини.

6.

Вставте нові колодки, потім поверніть супорт вниз і затягніть кріпильний болт.

7.

Після заміни гальм з обох сторін встановіть на місце колеса і опустите автомобіль.

Заміна гальм барабанного типу

1.

Підніміть задню частину автомобіля, зафіксуйте її і зніміть колеса. Відзначте положення барабана щодо заднього мосту за допомогою крейди або легкосмиваемой фарби. Зніміть гальмівний барабан (якщо є заклепки їх необхідно зрізати спеціальним інструментом). Не забудьте відпустити гальмо стоянки перед тим як знімати барабан.

2.

Відкрутіть чотири кріпильних болти маточини і від'єднайте збірку, щоб підібратися до колодок. Підставте піддон і гарненько обробіть весь вузол рідиною для чищення гальмівної системи.

3.

За допомогою плоскогубців зніміть спочатку пружини регулятора, а потім пружини колодок. Зніміть відвідну пружину з колодки, потім зніміть колодку разом з регулятором, викрутити регулюючий гвинт і відокремте колодку. Від'єднайте тягу стоянкового гальма.

4.

Змастіть високотемпературної мастилом контактну майданчик і регулятор з гвинтом.
{LikeAndRead}

5.

Підключіть нову колодку до тяги стоянкового гальма, вставте її в опорний диск і підключіть поворотну пружину до спеціального отвору. Підключіть колодку до регулятора і встановіть регулятор на місце.

6.

Встановіть нову колодку, переконавшись, що вона правильно приєднана до регулятора. Пружину і пружину механізму, потім, розтягнувши пружину, підключіть її до регулятора.

7.

Встановіть барабан, переконавшись, що він не чіпляє гальмівні колодки - налаштувати це можна за допомогою регулювального гвинта. Після заміни колодок з обох сторін, поставте на місце колеса і опустите автомобіль.
{/LikeAndRead}