Як мити і чистити вашу машину, щоб вона виглядала, як нова


На вулиці стає все тепліше, світ відходить від зими, настає саме час щоб, очистити Ваш автомобіль. Робити це краще всього в сонячний день. Миття і чищення автомобіля - це досить просте і, мабуть, захоплююче заняття! У дитинстві я завжди мив автомобіль батька. Давайте зробимо це! Крок за кроком вичистимо автомобіль, зовні і зсередини. У цій статті я опишу, як зробити Ваш автомобіль дійсно чистим! Машина буде знову виглядати як нова!

1.


Вийміть всі зайві речі з машини. Спустошите попільнички і викиньте все сміття. Також слід вийняти килимки, їх Вам зараз і належить почистити. Візьміть пилосос (можна автомобільний) і гарненько пропилесосьте килимки. Пилососити бажано на вазі, повісьте килимки на паркан або турнік.

2.


Наступний крок - очищення салону. Ретельно пропилососьте сидіння, підлога, підлокітники і так далі. Найімовірніше Вам знадобиться подовжувач, щоб включити пилосос в мережу, якщо Ви використовуєте не автомобільного пилосос. Також Ви можете поїхати на автомийку і скористатися їх пилососом. Але повернемося до чищення. Як тільки закінчите пилососити, закрийте всі двері і вікна.

3.

Мийка автомобіля зовні. Насамперед Вам необхідно буде знайти джерело холодної води і шланг. Обполосніть машину зверху донизу, гарненько промийте струменем води колеса з обох сторін.

4.

Візьміть відро з теплою мильною водою. За допомогою губки пройдіться зверху донизу, ретельно намиливши кожен сантиметр, не забуваючи бампера, дзеркала, грати радіатора і так далі.
{LikeAndRead}

5.

Тепер Ваш чудовий автомобіль стоїть весь в милі. Саме час його обполоснути водою. За допомогою шланга обполосніть весь автомобіль. Не пропускайте ніякі ділянки корпусу, поки на машині не залишиться ні краплі мила. Але й це поки не всі. Залишилось висушити машину. Для цього використовуйте паперові рушники та насухо протріть весь автомобіль.

6.

Повернемося назад в салон. Поки кузов машини остаточно висихає, час зайнятися чисткою торпеди, керма і приладової панелі. Візьміть засіб для чищення (наприклад Turtle Wax). Розпорошите засіб для чищення на поверхню торпеди, приладової панелі і керма, за допомогою дрантя акуратно протріть їх. Далі Вам треба буде очистити вікна зсередини. Розпорошите засіб для чищення скла (наприклад Містер Мускул) на скло і протріть його насухо паперовим рушником. Чистка скла найбільш неприємне заняття, оскільки іноді важко позбутися цих противних розлучень.

7.

Тепер зробіть те ж саме, але з зовнішнього боку вікон.

8.

Прийшов час полірування! Насамперед переконайтеся, що сторона автомобіля, яку Ви зараз збираєтеся відполірувати, стоїть на сонячній стороні. Це важливо. Використовуйте поліроль і чисту губку. Секція за секцією, ретельно втирайте поліроль. Можете почати з капота, потім ліве крило, двері і так далі. Дайте поліролі залишатися на кожній секції приблизно по 5 хвилин. Потім візьміть суху ганчір'я і видаліть поліроль з поточною секції автомобіля. Видаливши залишки поліролі, Ви побачите, як чудово блищить кузов Вашої машини. Рекомендується наносити поліроль в два шари. Полірування кузова займе у Вас більшу частину часу, але воно того варте! Закінчивши, Ви отримаєте немов нову машину!{/LikeAndRead}