Як мити вікна машини


Не завжди почистити вікна машини буває просто. Дотримуйтесь цій покрокової інструкції, щоб зробити ваші вікна чистими і примарними.

1.


Якщо скло аж надто брудне, то для початку використовуйте лезо, щоб очистити його. Фахівці зазвичай роблять так перед тонуванням скла, щоб видалити все, що пристало до поверхні скла. Я спочатку наношу рідина для чищення скла, а потім використовую лезо.

2.


Після того, як скло було очищено від прилип бруду, нанесіть засіб для миття скла. Якщо скло тоноване, то постарайтеся використовувати засіб, що не містить аміаку. У деяких засобах аміак може зруйнувати або знебарвити тонування.

3.

При митті вікна використовуйте паперові рушники або м'яку мочалку. Мені здається, що мочалка підходить найбільше. Змініть напрямок, в якому миєте скло, і переконайтеся в тому, що ви дістаєте до кутів і не забуваєте про дзеркало заднього виду. Найчастіше ці місця просто пропускають. Продаються спеціальне трикутне пристосування, яке дістане навіть до найменших куточків. Я впевнений, їх можна знайти в будь-якому магазині автозапчастин або купити через інтернет.

4.

Для чищення зовнішньої частини вікна є два варіанти. Перший - це використання спеціального засобу, яке створить відштовхуючий воду ефект. Я зазвичай використовую віск, який створює той же самий ефект.
{/LikeAndRead}