Як запобігти перегріванню машину, користуючись нагрівачем


По своєму досвіду або з досвіду своїх знайомих ви знаєте, що такий ризик є. І, звичайно, немає ніяких сумнівів в тому, що вам зовсім не сподобається стояти на узбіччі дороги, з піднятою кришкою капота, з-під якої клубочиться дим. На щастя, я знайшов тимчасове рішення цієї проблеми - і воно дозволить вам дістатися до пункту призначення, що не перегріваючи двигун.

1.


Якщо ви бачите, що температурні датчики вашого автомобіля показують підвищення температури, значить, ваша машина починає перегріватися і вам слід пригальмувати і вимкнути двигун.

2.


Якщо вам терміново потрібно дістатися до свого місця призначення (бажано, звичайно, насамперед попрямувати до автомеханіка), запустіть нагрівач на повну потужність, це охолодить двигун.

3.

Відкрийте вікна машини, щоб знизити температуру всередині автомобіля. Досить і того, що ваш автомобіль на межі перегріву, так що вам не варто вмирати від спеки в машині з піднятими стеклами.

4.

Їдьте повільніше і стежте, щоб температурні показники залишалися в нормі. Нехай автомеханік перевірить охолоджуючу рідину в радіаторі, з'єднувальні шланги в машині і термостат.{/LikeAndRead}