Як визначити проблему в гальмах


1. Крок 1

Перевірте гальмівну рідину, якщо загоряється лампочка гальма.

2. Крок 2

Врахуйте, що деренчить звук або скрипучий шум, який зникає, коли ви натискаєте на гальма, говорить про те, що гальмівні колодки зносилися, але тільки для колодок з підключеними датчиками зносу.

3. Крок 3

Пам'ятайте, що скреготливий металевий звук показує, що вже пізно: ваші гальмівні колодки повністю зносилися і тепер ви руйнуєте гальмівні диски або барабани. Треба було перевіряти гальма раніше!

4.


Крок 4

Натиснете на педаль гальма. Якщо вона йде занадто м'яко, швидше за все, вам потрібно прокачати гальма (щоб прибрати повітря з гальмівних шлангів).
{LikeAndRead}

5.


Крок 5

Зверніть увагу, якщо педаль гальма повільно опускається до підлоги, коли ви на неї тиснете (або ривками), то, швидше за все вам потрібно поставити новий гальмівний циліндр.

6.

Крок 6

Проведіть автомобіль на низькій швидкості, гальмуючи, коли потрібно. Якщо гальма верещать, то, можливо, потрібно поставити нові гальмівні колодки, або потрібно підтягнути або підточити гальмівні диски.

7.

Крок 7

У разі, якщо коли ви гальмуєте, автомобіль тягне в бік, то, можливо, в якійсь частині гальмівної системи недостатнє гідравлічний тиск, або гальмо заїдає. Крім того, це може стати ознакою неполадок в системі управління.

8.

Крок 8

Перевірте диски. Якщо відчуваєте пульсацію, коли натискаєте на педаль гальма, особливо гальмуючи на великій швидкості, це може вказувати на пошкодження гальмівних дисків. У такому випадку, цю деталь необхідно замінити або полагодити.

9.

Крок 9

Димлячі гальма, зазвичай у поєднанні з неприємним запахом, вказують на заїдання гальмівного механізму або циліндра в колесі. Ця проблема може бути викликана їздою з включеним ручним гальмом або заїданням кабелю ручного гальма.{/LikeAndRead}