Як визначити, чи потребує водяний насос в заміні


Охолодження автомобіля здійснюється за допомогою водяного насоса, який проганяє мастильно-охолоджуючу емульсію по всій системі охолодження. Водяний насос слід міняти по проходженні приблизно ста шістдесяти тисяч кілометрів. З цієї статті ви дізнаєтеся, як це зробити.

1.


На ніч покладіть під машину аркуш паперу. Вранці перевірте його. Якщо лист просякнутий рідиною, то потрібно міняти насос.

2.


Якщо листок паперу став зеленим, це вказує на те, що автомобілю не вистачає мастильно-охолоджувальної емульсії, яку іноді називають «водою». Отже, пора міняти насос.

3.

Заведіть машину і відкрийте капот.

4.

Злийте рідину з радіатора і водяного насоса, розташувавши під автомобілем контейнер, який прийме злиту воду. Від'єднайте всі ремені, шківи і кріплення, пов'язані з водяним насосом за допомогою плоскогубців.
{LikeAndRead}

5.

Зніміть насос і приберіть стару прокладку або ущільнювачий. Нанесіть невелику кількість ущільнювача на те місце, де на двигун встановлюється водяний насос. Встановіть прокладку і новий насос точно так само, як був встановлений старий. Підключіть назад всі елементи. Для гайок використовуйте герметик, щоб виключити можливість протікання. Підключіть радіатор до водяного насосу і наповніть його мастильно-охолоджувальної емульсією або водою

6.

Перевірте новий насос на предмет протікання, розмістивши на кілька годин листки білого паперу під автомобілем.{/LikeAndRead}