Як оглядати старий автомобіль


Чи знаєте ви, на що в першу чергу слід звертати увагу при купівлі вживаного автомобіля?

1.


У першу чергу, вам потрібно отримати копію вашої кредитної історії, якщо ви плануєте взяти в банку кредит на купівлю автомобіля. Швидше за все, для покупки автомобіля вам не доведеться надавати в заставу нерухомість, оскільки більшість автосалонів надають можливість отримання автокредиту під заставу придбаного автомобіля, в тому числі, уживаного. Розрахуйте свої фінансові можливості. Якщо вам не по кишені нова "Ламборгіні", не біда, виберіть хорошу стару машину, благо на ринку існує багато пропозицій.

Можна придбати автомобіль через Інтернет або відвідати автосалон. Можливо, вам вдасться купити машину в сусіда або друга. Слідкуйте за оголошеннями в газетах і журналах. Попередньо ознайомтеся з технічними характеристиками автомобіля, який ви хочете купити.

2.


Якщо ви збираєтеся придбати автомобіль за схемою "trade-in" (обмін старого автомобіля на новий з доплатою), то краще відмовитися від цієї ідеї. Простіше пожертвувати свій автомобіль благодійної організації. Пропонуючи вам "trade-in", дилери будуть вселяти вам, що від цієї угоди ви виграєте навіть більше, ніж вони. Насправді ж вони трохи попрацюють над купленим у вас автомобілем і продадуть його за набагато вигіднішою ціною, ніж та, яку вони запропонували вам за нього.

3.

Перевірте пробіг автомобіля. Також в першу чергу необхідно оглянути двигун. Відкрийте капот і перевірте, чи немає слідів витоку масла або інших рідин, які можуть свідчити про пошкодження прокладок або ущільнень.
Перевірте всі шланги на предмет наявності сухої гнилі. Перевірте рівень масла за допомогою масляного щупа. Перевірте наявність охолоджувальної рідини і переконайтеся, що її регулярно змінювали. Якщо в ній є сліди гару або тверді частинки, це свідчить про несвоєчасні замінах масла.
Перевірте ступінь зносу шин. Якщо знос шин нерівномірний, це свідчить про проблеми з переднім мостом.
Огляньте вихлопну трубу. Якщо вона брудна, значить, в ній згорає масло, і незабаром може знадобитися ремонт або навіть заміна двигуна.
Переконайтеся в наявності запасного колеса і домкрата.
Перевірте стан амортизаторів. Натисніть на машину зверху і подивіться, чи не перестала вона пружинити відразу. Якщо машина продовжує пружинити, то скоро потрібно міняти амортизатори.
У цілому, зовнішній вигляд автомобіля не має особливого значення, головне, щоб він справно працював.
Виконайте пробну поїздку. Чи чуєте ви які-небудь сторонні шуми в двигуні? Звертайте увагу на стукіт, який є ознакою несправності двигуна.
Перевірте, чи добре управляється автомобіль, чи не втрачає він швидкість при прискоренні. Перевірте надійність керма, подивіться, не трясе чи автомобіль на високій швидкості.
Перед покупкою з'ясуйте, чи маєте ви право на відмову протягом гарантійного терміну в разі виявлення дефекту. Це - важливий момент, оскільки багато старі автомобілі продаються як є. перед початком експлуатації дуже бажано перевірити автомобіль в надійному технічному центрі.

4.

Вам напевно буде потрібно яка-небудь гарантія.
Завжди намагайтеся торгуватися з продавцем з приводу ціни. Швидше за все, він піде на поступки, щоб продати машину.
Купуйте автомобіль тільки за ціною, яку ви можете собі дозволити.
обов'язково попросіть у продавця візитку на випадок, якщо вам надалі знадобиться його допомога.
{/LikeAndRead}