Як відбуксирувати свій автомобіль


Якщо ви опинилися в неприємній ситуації зламаного транспортного засобу, то Ваша здатність буксирувати автомобіль з безпекою виявиться неоціненною. З кількома простими кроками і здоровою дозою здорового глузду, Ви повинні бути в змозі буксирувати свій автомобіль від пункту, щоб вказати B з мінімальними труднощами.

1.


Переконайтеся, що автомобіль, який Ви збираєтеся буксирувати, вставлений нейтральний. Якщо цей крок не буде зроблений, то колеса залишаться замкненими, який може завдати серйозної шкоди транспортному засобу та викласти ризик для безпеки.

2.


Закріпіть буксирну ланцюг або інший міцний кабель від перешкоди трейлера буксирного транспортного засобу до буксируваному автомобілю. Переконайтеся, що закріплення подвійне закріплений петлею і зроблений до міцної частини шасі транспортного засобу.

3.

Переконайтеся, що ніхто не сидить в автомобілі, який збирається бути буксирувати. Наявність пасажирської поїздки в буксируваному транспортному засобі не є лише порушенням безпеки; це також незаконно.

4.

Помістіть знак, який ясно бачимо до автомобілів, що їдуть позаду Вас, що транспортний засіб знаходиться в буксируванні. Це передасть іншим водіям потреба дати Вам додаткове широке місце.
{LikeAndRead}

5.

Їздите не швидше ніж 45 миль на годину. Високі швидкості дуже збільшуються, кількість напруги поставило Ваш буксирний кабель і може призвести до серйозного ризику до безпеки, можливо закінчуючись в результаті нещасного випадку.

6.

Не забудьте обмежувати відстань, Ви берете будь-яку машину в буксируванні. Буксирування не повинна бути висунута поза того, що вона бере, щоб отримати Ваш транспортний засіб до близькому станції технічного обслуговування.{/LikeAndRead}