Як налагодити зчеплення


Зчеплення призначене для перемикання коробки передач. При тривалому використанні деталі зчеплення можуть зноситися, тому потрібно їх відлагодити для подальшого нормального функціонування. Якщо ви вичавлюєте педаль зчеплення, і вона продавлюється більше, ніж на 5-7 см, перш ніж ви відчуєте опір, то вам необхідно налагодити зчеплення. Ця настройка нескладна і ви зможете самі її зробити приблизно за годину, заощадивши гроші і час.

1.


Перш ніж приступити до налагодження, визначте, гідравлічний чи тип зчеплення у вас. Якщо гідравлічний, знайдіть резервуар з рідиною для зчеплення в моторному відсіку.

2.


Зніміть кришку з резервуара і перевірте рівень рідини. Якщо він нижче 3/4, тоді долийте гальмівну рідину (пошукайте поради, як це зробити) і накрийте його кришкою.

3.

Підніміть педаль зчеплення ногою, потягнувши її вбік сидіння, і утримуйте близько хвилини. Багато транспортні засоби мають самоналагоджувальна зчеплення, що дозволяє педалі перебудуватися, коли ви натиснете її вперед.

4.

Перевірте, чи влаштовує вас хід педалі зчеплення після автоматичного налаштування педалі. Якщо ні, загляньте під приладову панель і знайдіть стопорну гайку на рукоятці зчеплення, яка кріпиться до педалі.
{LikeAndRead}

5.

Послабте гайку ключем і виставте педаль в бажане положення. Після того як виставите гайку, затягніть її і перевірте педаль зчеплення знову.

6.

Відрегулюйте інші настройки, що відповідають за хід педалі, розмістивши циліндр зчеплення і ослабивши гайку ключем. Встановіть стрижень регулювання в потрібне місце і зафіксуйте, затягнувши гайки.
{/LikeAndRead}