Як відремонтувати автомобіль


Якщо у вас є улюблена стара машина, яка починає зношуватися, ви можете відремонтувати її. Кількість роботи залежатиме від ступеня зносу. Якщо корпус в порядку, можливо, достатньо буде лише фарбування і заміни крісел.

1.


Визначте, які частини машини потребують лагодження. Якщо проржавіла дно, вийміть крісла та килимки, виріжте проржавілий метал і приваріть новий лист. Якщо ви бачите іржу на двері або панелі, але інший корпус цілий, купіть двері або панель, а потім перефарбуйте автомобіль.

2.


Якщо крісла порвані або так забруднені, що їх не відчистити, замініть їх. Залежно від марки машини, ви можете знайти крісла в хорошому стані. Інший варіант - заміна обшивки крісел. Запчастини можна замовити по інтернету.

3.

Пофарбуйте всі зовнішні молдинги чорною фарбою-спреєм. Можна також замовити нові молдинги, але дешевше їх перефарбувати. Замініть фари. Замовте нові бризковики або пофарбуйте старі фарбою-спреєм.

4.

Почистіть двигун, щоб він здавався новим. Використовуйте знежирюючий засіб, а потім змийте його. На деякі дільниці знежирювач доведеться нанести кілька разів.
{LikeAndRead}

5.

Окропити всі вінілові частини відділення двигуна миючим засобом, потім зітріть його рушником. Це засіб також можна використовувати для очищення зовнішніх молдингів, шин і приладової панелі. Якщо приладова панель треснута, ви можете замовити нову.

6.

Якщо тріснула радіаторна решітка, її можна замінити. Якщо ж вона в гарному стані, але неважливо виглядає, пофарбуйте її чорною фарбою з балончика. Деякі автовласники встановлюють накладки і замінюють бампера.
{/LikeAndRead}