Як перезарядити акумулятор


Рано чи пізно в наших тривалих і часто важких взаєминах з автомобілями, ми стикаємося з проблемою розряду акумулятора. На щастя, зарядити його знову не складно. І хоча існують два способи - швидкий і повільний, краще вибирати повільний завжди, коли є така можливість. Тому що він більш надійний. Крім того повільний процес покращує експлуатаційні характеристики акумулятора і він довше тримає заряд взимку. Якщо у вас немає зарядного пристрою, візьміть в оренду - витрати часу і грошей неодмінно окупляться. Отже, почнемо.

1.


Знайдіть добре провітрюване місце, де ви можете спокійно залишити свій акумулятор заряджатися від 12 до 16 годин.

2.


Одягніть захисні окуляри, відкрийте пробки на банках акумулятора і накрийте його зверху чистою і злегка вологою ганчіркою. Якщо у вас не обслуговуються акумулятор, пропустіть цей крок.

3.

Підключіть зарядний пристрій. Переконайтеся, що позитивний провід підключений до позитивної клеми акумулятора, а негативний - до негативною. Якщо у вас акумулятор з бічними клемами, підключіть перехідники.

4.

Встановіть струм заряду на зарядний пристрій 2 ампера.
{LikeAndRead}

5.

Перевірте, що зарядний пристрій налаштовано для зарядки 12-вольтів акумуляторів.

6.

Увімкніть зарядний пристрій у розетку і почніть заряджати акумулятор.

7.

Слідкуйте за процесом перші пару годин, щоб переконатися, що все гаразд.

8.

Через 12-16 годин, в залежності від рекомендацій виробника, вимкніть зарядний пристрій з розетки. Якщо у вашого акумулятора немає відкриваються пробок, перевірте стан спеціальних невеликих сигнальних віконець. Якщо вони яскравого зеленого кольору - акумулятор повністю заряджений.
{/LikeAndRead}