Як поміняти колеса в дорозі


Рано чи пізно станеться така ситуація, коли у Вас спустить в дорозі колесо. У цій статті розповідається, як поміняти колесо, що не наймаючи автомеханіка.

1.


Насамперед необхідно з'їхати з дороги. Перш, ніж починати заміну колеса, переконайтеся, що Ви не на дорозі і стоїте на безпечній відстані від потоку машин. Вибравши безпечне місце, звільніть гайки колеса. Але не відкручуйте їх повністю!

2.


Знайдіть на днищі кузова спеціальну виїмку під домкрат, біля замінного колеса. Переконайтеся, що вод цієї виїмкою тверда поверхня (асфальт), можете використовувати дошку. Грунт повинен бути міцним, щоб Ви могли безпечно підняти машину. Переконавшись, що все гаразд, встановіть домкрат і підніміть автомобіль до такої висоти, щоб заменяемое колесо вільно оберталося.

3.

Відкрутіть всі гайки. Витягнувши гайки, зніміть колесо з маточини колеса і поставте на його місце нове або запасне колесо. Знову закрутіть всі гайки по черзі. Якщо, закручуючи останню гайку, колесо обертається, трохи опустіть автомобіль домкратом, щоб колесо торкнулося землі. Але не опускайте машину повністю! Тепер затягніть кожну гайку, наскільки це можливо.

4.

Затягнувши гайки, можете опустити кузов автомобіля до кінця і звільнити домкрат. Заміна колеса закінчена.
{/LikeAndRead}