Як розморозити замерзлий замок на дверях автомобіля


Добре відомо, що замки на дверях автомобіля (та й самі по собі двері) взимку замерзають, особливо коли на вулиці сніг. Волога проникає в замок і замерзає, через що часом двері потім неможливо відкрити. Спробуйте скористатися нижченаведеними порадами, щоб змусити відтанути замерзлий замок на дверях вашого автомобіля!

1.


СКУШТУЙТЕ ВІДКРИТИ ІНШУ ДВЕРІ: звучить як щось елементарне, але справа в тому, що багато людей починають дратуватися і панікувати, коли виявляють, що замок на двері їхнього автомобіля замерз, і їм навіть не приходить в голову просто спробувати відкрити іншу двері! Спробуйте відкрити інші двері або люк. Часто буває так, що замки на інших дверях не завмерло!

2.


Користуйтеся спеціальними Протиожеледжувачі ДЛЯ ЗАМКІВ ДВЕРЕЙ АВТОМОБІЛЯ: якщо ви живете в регіоні з холодним кліматом, витратьте трохи і придбайте слабкий аерозоль Протиожеледжувачі для замків. Їм дуже просто користуватися і він дуже знадобиться, якщо доведеться розморожувати замок на двері автомобіля або замок вхідних дверей у вашому будинку, офісі або інших будівлях. Вставте носик балончика з антіобледенітеля в дверний замок, зробіть вприскування антіобледенітеля і відкрийте двері.

3.

Нагрів КЛЮЧІ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗАПАЛЬНИЧКИ: якщо у вас немає під рукою антіобледенітеля для замків, спробуйте інший спосіб. За допомогою запальнички або сірників нагрійте ключ (досить потримати його над вогнем всього кілька секунд) і вставте його в замок. Іноді цю процедуру потрібно повторити кілька разів, щоб повністю розморозити дверний замок. Будьте обережні - пам'ятайте, що ключ гарячий!

4.

Нанесіть трохи вазеліну НА КЛЮЧІ: вазелін - це відмінний засіб, щоб розморозити дверний замок в машині (або будь-який інший замок)! Нанесіть трохи вазеліну на ключ, вставте ключ в замок і покрутіть його трохи, намагаючись відкрити двері. Цілком можливо, що щоб змусити замерзлий замок працювати, вам доведеться повторити цю процедуру кілька разів.
{LikeAndRead}

5.

Розігрійте ДВЕРНОЙ ЗАМОК Феномен ДЛЯ ВОЛОССЯ: цей спосіб розморожування дверного замка, звичайно, відніме більше часу. Вам потрібно буде дотягнути подовжувач до машини і направити включений фен на дверний замок, щоб розморозити механізм.{/LikeAndRead}