Як раніше вставати


Є знаменитий вислів Бенджаміна Франкліна «Хто рано лягає і рано встає, той стає здоровим, багатим і мудрим». Інші переваги раннього підйому з ліжка включають гарний початок дня, можливість побачити світанок, час для сніданку і вправ і можливість не потрапити в пробки в годину пік. Спробуйте встати раніше, і ви побачите, які ви отримаєте від цього переваги.

1.


Починайте потроху. Заведіть будильник всього лише на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай. Звикайте до цього часу протягом декількох днів. Потім вставайте ще на 15 хвилин раніше протягом декількох днів. Продовжуйте вставати раніше до тих пір, поки не досягнете бажаного часу пробудження.

2.


Коли вам хочеться спати - лягайте в ліжко. У вас, швидше за все, вийде заснути відразу ж. Ви можете спробувати почати лягати раніше, ніж зазвичай, оскільки ви встаєте раніше, ніж зазвичай, але, можливо, у вас не вийде заснути.

3.

Поставте будильник подалі від ліжка. Нехай це буде таке місце, щоб ви мали встати з ліжка, щоб вимкнути будільнік.Ідеально місце, яке зажадає від вас додатки додаткових зусиль, можливо, це буде висока полиця або простір комодом.

4.

Поставте поруч з будильником склянку води. Випийте його, як тільки вимкніть будильник. Це допоможе вам прокинутися.
{LikeAndRead}

5.

Вийдіть з спальні.Ідіте у ванну, помийте обличчя холодною водою, або ж прямуйте в кухню. Головне - вийдіть з тієї кімнати, в якій ви спите.

6.

Не натискайте на кнопку «дрімати». Ви підірвете свої спроби прокинутися раніше. Чи не виправдовуйте своє бажання повернутися в ліжко. Не дозволяйте своєму мозку умовити вас не вставати.

7.

Купуйте програмує кавоварку і трохи якісної кави. Запрограмуйте кавоварку так, щоб вона почала готувати каву приблизно за п'ять хвилин до того, як включиться ваш будильник. Коли ви прокинетеся, ви відчуєте аромат вишуканого, смачної кави і будете знати, що він буде готовий, коли ви ввійдете в кухню.

8.

Вибирайте свій одяг заздалегідь, ввечері. Ви зможете не витрачати час на роздуми у шафи і відразу ж почати свій день.

9.

Заплануйте що-небудь на раніше ранок. Якщо у вас є мета, що ставиться до раннього ранку, це смотівірует вас вставати з ліжка.
{/LikeAndRead}