Як зробити іграшкове духове ружь


Духова рушниця має свою привабливість - воно має на увазі наявність у свого власника мисливського майстерності, яким, ви можете і не володіти. Але, крім цього, приваблює також його простота, яку можна легко відтворити, при цьому, не прикладаючи особливих зусиль, окрім як візиту в найближчу залізні лавку.

1.


Візьміть довгу (150 см і більше) мідну або полівінілхлоридну трубу діаметром в 1 см. Перевірте, щоб на ній не було вм'ятин, зламів або тріщин, які можуть заважати нормальній роботі рушниці.

2. Ображати трубу до потрібної довжини. Довгі трубки, хоча і надають велику точність і швидкість, вимагають пропорційно більшої ємності легень. Зазвичай довжина рушниць становить 150-180 см, але для початківців мисливців краще взяти рушницю довжиною 120 см.

3.


Сгладьте гострі кути трубки за допомогою наждачного паперу або машинки для шліфування.

4.

Прикріпіть мундштук. Він забезпечить більш легке ковзання при подиху. Зазвичай духові рушниці оснащені мундштуками, адаптованими до вимог користувачів. Виберіть щось на його подобу в одному з відділів скобяной лавки. Мундштук повинен підходити під розмір трубки.
{LikeAndRead}

5.

Додайте завершальні штрихи. Можете прикріпити скотчем лазерну ручку у рушниці, щоб зробити імпровізований приціл. Покрийте рушницю шаром фарби або прикріпіть до двох кінцях ремінь для більш зручної транспортаціі.{/LikeAndRead}