Як зняти бампер машини


Зняття бампера - це досить проста задача, яка навряд чи займе більше години. Можливо кілька причин, з яких це необхідно - від аварії до звичайної планової заміни через зношування. Виконавши цю роботу самостійно, ви заощадите гроші. І, хоча на перший погляд, завдання може здатися важким, ви легко впораєтеся з нею, роблячи все, як ми радимо.

1.


Відкрийте багажник і видаліть два пластикових хомута утримуючих бампер. Використовуйте викрутку, щоб послабити пластикові кріпильні гвинти і видаліть їх. Використовуючи плоску викрутку, видаліть чотири пластикових заклепки і чотири пластикових ковпачка.

2.


Вигвинтите чотири гвинти під пластиковими ковпачками (по два з кожного боку), якими бампер кріпиться до кузова машини.

3.

Залізьте під машину і викрутити чотири гвинти (по два ліворуч і праворуч), які кріплять бампер до кузова знизу. Вигвинтите чотири гвинти, які кріплять бампер до колісних арок - теж по два з кожного боку. Є ще два додаткових пластикових кріплення і гвинти, розташовані безпосередньо під бампером; видаліть їх так само, як і попередні.

4.

Зігніть покриття, яке прикриває задні фари зсередини. Під ним ви виявите з кожного боку десятиміліметрового гайки. Відкрутіть їх з обох сторін. Після цього ви можете зняти бампер і видалити пінополістирольну прокладку між бампером і кузовом.
{/LikeAndRead}