Як стерти наклейку з бампера


Чи готові ви вимити начисто і видалити всі старі наклейки з бампера вашого автомобіля? Ось як можна зробити це швидко і легко.

1.


Існують різні способи видалити наклейку з бампера, все залежить від того, що у вас є під рукою. Якщо у вас є універсальний розчинник, нанесіть його на наклейку і залиште на кілька хвилин. Використовуйте рушник, щоб відтерти папір. Якщо папір важко видаляється, використовуйте пластикову кредитну картку, щоб зняти поверхню наклейки. Використовуйте аерозоль тільки в місцях з хорошою вентиляцією.

2.


Якщо у вас немає розчинника, ви можете видалити наклейку з бампера, нагрів її. Скористайтеся джерелом тепла, наприклад, феном, щоб від впливу потоку гарячого повітря протягом декількох хвилин клей під наклейкою розм'як. Як тільки клей розм'якшиться, спробуйте відклеїти краї наклейки від бампера. Можливо, вам доведеться скористатися кредиткою, щоб відскоблити наклейку. Не натискайте занадто, ви можете подряпати бампер.

3.

Інший простий спосіб видалити наклейку з бампера полягає у використанні спеціальних автомобільних засобів, доступних у всіх автомагазинах. Кілька разів нанесіть такий засіб і зможете видалити наклейку, при цьому не залишиться липких слідів. Якщо у вас є такий засіб, це, мабуть, найпростіший метод.

4.

Змийте залишки клею.

Якщо ви використовували один з перших двох методів зняття наклейки з бампера, у вас можуть залишитися липкі сліди від знятої наклейки. Для видалення цих слідів застосовуйте спеціальний засіб для видалення клею, розітріть його по всій площі плями. Воно швидко розчинить будь-які залишилися плями. Ще один засіб, який ототрется залишки клею, - це рідина для зняття лаку на основі ацетону. Обов'язково перевірте його на частини бампера перед використанням, щоб переконатися, що він не змінить колір поверхні.
{LikeAndRead}

5.

Видаліть залишки розчинника.

Після того, як видалена наклейка і залишки клею, вимийте машину, особливо бампер, з милом, щоб видалити залишки розчинника.
{/LikeAndRead}