Як видалити жучків з лобового скла


Втомилися від цих огидних жучків на лобовому склі Вашого автомобіля? Тепер Ви можете швидко і без особливих зусиль позбутися від них!

1.


Харчова сода - це, напевно, один з найбільш недооцінених продуктів у магазині! Сода може бути використана не тільки для відбілювання чого-небудь, наприклад зубів. Сода так само може бути використана для видалення глибоко в'ївся бруду і ... жучків! Змішуйте соду і теплу воду до отримання пасти. Візьміть паперові серветки і втирайте пасту в скло, в області жучків. Потім дайте 10 хвилин постояти, перед тим як промити скло водою. Промивши скло водою, витріть насухо паперовою серветкою.

2.


Інший чудовий спосіб вирішення цієї проблеми - використовувати знежирюючий засіб. Застосуйте знежирюючий засіб на жучок на склі та дайте засобу кілька хвилин побути на склі. Після того, як засіб осяде на склі, промийте скло і висушіть його. Одне з кращих знежирюючих коштів - WD-40.

3.

У кожному будинку є побутовий засіб для чищення. Наберіть відро гарячої води і додайте в нього пробку побутового миючого засобу. Чим гаряче вода - тим краще, підберіть оптимальну температуру, яку стерплять Ваші руки. Промийте скло цією сумішшю і жучки миттю зникнуть.

4.

Хочете - вірте, хочете - ні, але оливкова олія - теж чудове рішення цієї проблеми. Візьміть шматок тканини і просочіть його оливковою олією. Досить просочивши ганчірку, круговими рухами тріть скло в області жучків. Потім залишиться тільки помити скло.{/LikeAndRead}