Як встановити випередження запалювання


Якщо у вас - двигун з інжекторної системою подачі палива, забудьте про встановлення випередження запалювання, за винятком дуже небагатьох моделей. Цим процесом повністю управляє вбудований комп'ютер. Якщо ж у вас автомобіль старої моделі з карбюраторною системою подачі палива, то установка випередження запалювання вам будуть необхідно. На старих автомобілях необхідно тільки вибрати основу для установки випередження запалювання.

1.


Якщо ваша машина старої марки, швидше за все у неї є точки займання. Вони повинні бути точно встановлені перш, ніж Ви зможете встановити випередження запалювання. Це виміряна, оскільки пункт живе, або відрізок часу, пункти закриті. Коли пункти закриті, або з transistorized системами займання, коли транзистор збуджений, електричні струми до котушки запалювання, де 12 В збільшені до 40 K до 80 K В. Коли пункти відкриваються, або транзистор відкритий, крах області високої напруги і ця енергія посланий в свічку запалювання. Це має бути зроблено у свій час для двигуна, щоб бігти. Пропустіть врегулювання жити, якщо у Вашого транспортного засобу є займання транзистора, інакше слідуйте за своїми керівними принципами виготовлювача як за жити кутом, зазвичай 32 - 34 ступеня на 8 циліндричних транспортних засобах. Ви можете використовувати запобіжний пробної партії, щоб також встановити пункти. Пошліться на свої керівні принципи виготовлювача.

2.


Перевірте свій кругообіг прогресу вибору часу. Є два типи пристроїв прогресу, вбудованих в дистриб'ютора. Вони - відцентрові ваги мухи, які механічно просувають вибір часу, і вакуумний прогрес, який робить так з машинним вакуумом. Низькі машинні вимоги вантажу, скупі високо, пилососять, і передової вибір часу. Високий оборот на хвилину означає додавати прогрес, пропонований вагами мухи. Ваги і вакуумна одиниця прогресу - вся частина дистриб'ютора і обслуговуються індивідуально. Ваги повинні переміститися вільно, пристосованість, встановлюючи більш важкі або більш легкі ваги, і повинні бути злегка змащені. Вакуумний прогрес повинен відректися від руки прогресу, коли вакуум застосований до одиниці. Як тільки ці пункти були перевірені на правильне функціонування, наступний пункт повинен встановити основний вибір часу.

3.

Перш, ніж Ви встановите основний вибір часу, знайдіть марки вибору часу, зазвичай на гармонійному стабілізаторі. На деяких транспортних засобах марки вибору часу знаходяться на маховому колесі. Консультуйтеся зі своїм керівництвом якщо потрібно. Також визначте вибір часу основи, звичайно 5 - 8 ступенів перед Головною Мертвою крапкою. Переконайтеся, що ці марки є чистими і чіткими. Встановіть свою індукцію вибору часу, втягують провід свічки запалювання № 1, влада призводить до батареї, і Ваше світло вибору часу готовий до вживання. Роз'єднаєте вакуумний прогрес, призводять і включають шланг. Почніть двигун і прочитайте марки вибору часу. Повертайте дистриб'ютора або вперед або зміна, щоб принести марку вибору часу в належний діапазон. Після того, як набір, трохи акуратний, дистриб'ютор утримує болт, який був ослаблений, щоб врахувати обертання. Трохи збільште дросель. Вибір часу повинен збільшитися, оскільки боксери найлегшій ваги просуваються. В іншому випадку перевірте ваги. Встановіть вакуумну лінію прогресу, і трохи першокласний дросель. Вибір часу повинен просунутися ще далі, оскільки вакуумний вантаж збільшений. Не повне збільшення і записують це. Порівняйте повний прогрес вибору часу з технічними вимогами виробника і ремонтом як необхідний.{/LikeAndRead}