Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі


Більшість нових автомобілів радують своїх господарів низькою витратою палива, але після деякого часу, витрата зростає. У цій статті описані кілька методів, як зменшити витрату палива, не вдаючись до установки на ньому обладнання і використання дорого фірмового палива.

Кроки


  Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 1. Автомобіль не вимагає використання виключно високооктанового палива, якщо протилежне не зазначено в інструкції по експлуатації. Але завжди варто вибирати безсвинцевого паливо.

 2. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 3. На сильно навантаженому автомобілі складно домогтися гарного витрати. Сам по собі вагу не так впливає на витрату, поки автомобіль в русі, але він сильно впливає на керованість розгін. Тримайте в автомобілі тільки найнеобхідніше.

 4. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 5. Швидкий старт з перехресть і світлофорів, не дасть вам істотного виграшу в часі, але кожен раз, коли ви інтенсивно гальмуєте і розгонитеся, ви витрачаєте в 3 рази більше палива, ніж при спокійному розгоні.

 6. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 7. Підтримуйте нормальний тиск в шинах. Для більшості покришок це близько 2.7атм. Періодично перевіряйте тиск в шинах. Якщо ви думаєте, що тиск це дрібниця, спробуйте приспустити колеса на велосипеді і проїхатися. Ви побачите наскільки більше сил ви витрачаєте! Нормальний тиск в шинах дуже важливо.

 8. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 9. Щоб змусити двигун завжди видавати найбільшу ККД, потрібно періодично чистити закопчені свічки. Якщо на свічці скупчився наліт з сажі, вона не працюватиме і двигун буде споживати більше палива, ніж зазвичай.

 10. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 11. Іноді може допомогти октановий бустер, якщо дотримуватися дозування. Високооктанове паливо для двигуна - це як салат замість картопляних чіпсів для людини. Іншими словами, хороше паливо дозволяє автомобілю проїхати більше на тій же кількості. Деякі додають трохи ацетону в паливо, щоб отримати приріст потужності. Американські водії масл карів іноді використовують суміш 300грм ацетону на 4 літри бензину.

 12. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 13. Слідкуйте за виробленням масла, якщо воно стало чорним - час його міняти, якщо воно потемніло - готуйтеся до заміни масла. Масло допомагає поршням ковзати по стінках циліндрів. Чим чистіше масло, тим плавні буде перебіг циліндрів.

 14. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 15. Здійснюйте обгони тільки на спусках або рівній дорозі. Уникайте обгонів в гірку або в тих випадках, коли вам потрібно набрати швидкість. Намагайтеся під'їжджати до випереджаючого автомобілю вже з більшою швидкістю, ніж у нього. Розганяйтеся в зоні зниженого тиску за що їхав - це секрет гонщиків NASCAR і це дійсно працює.

 16. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 17. На швидкостях вище 60км / ч відкриті бічні вікна сильно збільшують опір повітря, намагайтеся, по можливості, їх закривати.

 18. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 19. Якщо ви зупинилися більш ніж на 1 хвилину - глушите двигун. Витрата на холостому ходу за одну хвилину вище, ніж необхідна кількість палива для запуску двигуна

 20. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 21. Після того як ви розігналися, до бажаної швидкості, намагайтеся її підтримувати. Розгони і гальмування збільшують витрату палива, якщо у вас не виходить підтримувати швидкість, використовуйте круїз контроль, але будьте уважні на підйомах, іноді він дає надмірну кількість газу.

 22. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 23. Намагайтеся ретельно планувати маршрут свого руху. Якщо вам дозволяють обставини, постарайтеся не їздити в одне і теж місце кілька разів на день - це заощадить вам масу грошей.

 24. Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі
 25. Існує думка, що каталітичний перетворювач допомагає економити паливо. Він створює опір вихлопним газам, які виходять з випускного колектора, ніж сповільнює обертання двигуна на холостих обертах. Це призводить до зменшення витрати в пробках. Але разом з тим, він створює опору і при русі, зменшуючи ККД двигуна. Так що це невирішена дилема.

 26. Повітряні фільтри високої пропускної здатності також можуть сильно вплинути на ситуацію. Якщо в двигун надходить недостатня кількість повітря, згорання палива буде не таким ефективним або частина палива і зовсім буде викидатися в вихлопну систему. Встановіть фільтр низького опору, і ваш автомобіль порадує вас зменшенням витрати і збільшенням потужності!

 27. Більш тонка настройка карбюратора теж зменшить витрату, особливо на мотоциклах. Спробуйте трохи збіднити суміш. Але робіть все дуже обережно, якщо ви зробите суміш занадто бідною - двигун не заведеться.

 28. Возите з собою полбака палива. Ви зменшите вагу, але взимку можете отримати проблему з холодним стартом.

Попередження


 • Збіднена суміш може викликати проблеми з холодним стартом

  Як домогтися найменшого витрати палива на автомобілі