Як долити рідини в бочок омивача лобового скла


Ви коли-небудь цікавилися куди доливати рідину для омивача лобового скла? Найчастіше рівень всіх рідин перевіряється при техогляді. Якщо вам доводиться часто мити користуватися омивачем, буде корисно знати як поповнювати рівень рідини самостійно.

Кроки


  Як долити рідини в бочок омивача лобового скла
 1. Необхідні речі. Купіть в будь-якому автомобільному магазині або автомобільному відділі в супермаркеті якісну рідина для омивача лобового скла і лійку.

 2. Як долити рідини в бочок омивача лобового скла
 3. Відкрийте капот. Заглушите машину. Знайдіть в салоні важіль відкривання капота. Вийдіть з автомобіля і знайдіть по центру решітки радіатора важіль, який звільняє капот. Знайдіть підпірку капота і зафіксуйте його. Відкрийте ємність з рідиною омивача і підготуйте лійку.

 4. Як долити рідини в бочок омивача лобового скла
 5. Знайдіть кришку бачка омивача. На ній має бути намальований двірник. Бачок повинен розташовуватися ближче до передньої частини капота. Відкрийте кришку. Якщо кришка закріплена на бочці, відсуньте її в сторону.

 6. Як долити рідини в бочок омивача лобового скла
 7. Долийте рідину. Знайдіть позначку максимального рівня рідини. Якщо у вас є лійка - вставте її в бачок. Наливайте рідину до відмітки. Якщо лійки немає, акуратно доливайте рідину в горло бочка, стежачи за її рівнем.

 8. Як долити рідини в бочок омивача лобового скла
 9. Закрийте бачок кришкою. Витягніть лійку. Встановіть кришку на горло бочка і притисніть її, щоб вона зафіксувалася.

 10. Як долити рідини в бочок омивача лобового скла
 11. Закрийте капот. Притримуйте капот рукою, поки прибираєте упор і кріпіть його на місце. Закрийте капот наполовину і відпустіть. Капот захлопнеться сам. Будьте обережні, щоб капот не притиснув вам руки

 12. Як долити рідини в бочок омивача лобового скла
 13. Приберіть за собою. Закрутіть ємність з рідиною кришкою і промийте лійку водою.

Поради


 • При заливанні рідини омивача, буває корисно протерти гумове лезо двірника. Для цього намочіть чисту ганчірку рідиною для лобового скла і протріть гумову частину двірника.

 • Гарна рідина для лобового скла буде краще прибирати забруднення і не буде замерзати при мінусових температурах.

Попередження

 • Не використовуйте антифриз або суміш оцту з водою для омивача лобового скла.

 • Завжди глушите автомобіль, перед тим як проводити маніпуляції під капотом. Рухомі частини двигуна можуть заподіяти каліцтва.