Як завести машину без ключа


Творці більшості сучасних моделей автомобілів намагаються заховати дроти або ж забезпечити рульову колонку заходами безпеки, що запобігають можливість запуску автомобіля без ключа, однак старі моделі, випущених до середини 90-х років, як правило, є хорошими кандидатами для такого запуску. Цей метод важливо знати на той випадок, якщо ви втратите свої ключі, і вам потрібно буде знову завести свою машину. Працюючи з проводкою, будьте дуже обережні і завжди звіряйтеся з конкретними положеннями інструкції для власника, які стосуються виду та колірної кодування проводів у вашому автомобілі. Якщо ви хочете дізнатися те, як завести машину з'єднанням проводів в рульовій колонці і за допомогою інших методів, приступайте до вивчення наведених нижче кроків.

Кроки


Метод 1 з 3: Запуск машини з'єднанням проводів в рульовій колонці


  Як завести машину без ключа
 1. Сядьте в машину. Чи не зламувати автомобіль, якщо тільки він не належить вам, і у вас є документи, що підтверджують це. Майте на увазі, що в разі злому включиться сигналізація, якщо вона встановлена ​​на автомобілі.
  • Цей метод, як і більшість методів запуску автомобіля без ключа, працює тільки для автомобілів, випущених до середини 90-х років. Нові моделі оснащені масою блокувальних механізмів, що запобігають запуск без ключа, якщо не знати всіх хитрощів конкретної моделі. Якщо ви спробуєте цей метод на Хонді Сівік 2002-го року випуску, то швидше за все включиться сигналізація заблокується стартер, і на машині вже ніхто не зможе нікуди поїхати.

  • Якщо у вас є під рукою інструкція для власника, то переконаєтеся, що отримати доступ до рульової колонки і перемикачу передач дійсно можливо. Цей метод може привести до серйозних пошкоджень механізму перемикання передач і рульової колонки.


  • Як завести машину без ключа
  • Зніміть пластикову кришку на рульовій колонці. Кришка зазвичай кріпиться за допомогою прихованих пістонів кріплення або болтів з хрестоподібним шліцом Філліпса №2. Вийміть їх і відкрийте панель доступу.
   • Як варіант, у разі набагато більш старих моделей, ви можете зламати замикаючі штифти на запалюванні, забивши молотком викрутку з плоскою головкою в замкову щілину і повернувши її. Дуже складно - якщо взагалі можливо - виконати дану операцію вручну, але якщо ви вважаєте, що модель автомобіля досить стара для цього, то ви можете спробувати.


   • Як завести машину без ключа
   • Знайдіть соединитель джгута проводки. Знявши кришки панелей з рульової колонки, ви повинні будете побачити переплетення електричної проводки. Не лякайтеся і навчитеся впізнавати потрібний пучок. Зазвичай є три основні пучка проводки:
    • Проводка, що йде до кнопок на бічній частині рульової колонки, де розташована кнопка фар, круїз-контроль та інші індикатори

    • Проводка, що йде до кнопок на іншій стороні рульової колонки, таким, наприклад, як кнопки склоочисників або підігріву сидінь

    • Проводка, що йде до батареї, запалення і стартера прямо у верхній частині рульової колонки


    • Як завести машину без ключа
    • Відведіть убік пучки проводки, що йдуть від батареї, запалювання і стартера. Один з них буде головним джерелом харчування для ключа запалювання, другий - проводами запалювання, а третій - стартером. Дроти інших квітів будуть відрізнятися в залежності від виробника. Щоб з упевненістю розрізняти всі можливі варіанти, прочитайте інструкцію власника або пошукайте інформацію в інтернеті.
     • В деяких випадках проводка запалювання має коричневий колір, а стартера - жовтий, але проводка батареї найчастіше червоного кольору. Знову ж, щоб знати напевно, потрібно прочитати інструкцію для власника. Ви - не суперагент; переплутавши дроти ви можете отримати удар струмом.


     • Оголити близько 2,5 см ізоляції на батарейних проводах і скрутіть їх. Обмотайте їх ізолентою, щоб не відбулося короткого замикання від металевих деталей автомобіля. З'єднання цих проводів забезпечить електричним струмом компоненти запалювання для того, щоб двигун заробив при включенні стартера.

     • З'єднайте провід включення / вимикання запалювання до проводу батареї. В момент з'єднається загориться підсвічування на щитку, і зароблять інші електричні компоненти. Якщо все, що ви хотіли - це послухати радіо, то все готово. Якщо ж ви хочете поїхати кудись, то вам потрібно буде створити іскру на проводі стартера, що може бути небезпечно.

     • Як завести машину без ключа
     • З граничною обережністю оголити провід стартера приблизно на 1 сантиметр. Він буде під струмом, тому вам потрібно бути дуже обережним і міцно тримати оголені дроти. Доторкніться кінцем цього проводу до з'єднаних проводів батареї. Не намагайтеся прикрутити його, щоб завести машину просто створіть їм іскри про дроти батареї.

     • Як завести машину без ключа
     • Розженете двигун на холостому ходу. Якщо ви хочете завести автомобіль, кілька разів розженете його на холостому ходу, щоб двигун не заглох, і вам не довелося повторювати процес знову.
      • Як тільки двигун заведеться, ви зможете прибрати провід стартера і продовжити рух. Коли ви захочете заглушити двигун, просто відкрутіть дроти батареї від проводів запалювання, і машина затихне.


      • Розблокуйте замок рульової колонки. Ви завели машину і тепер готові відправитися назустріч світанку, вірно? Невірно. В даний момент рульова колонка швидше за все заблокована, незважаючи на те що машина заведена. Вам потрібно буде розблокувати її, якщо тільки ви не мають наміру пустити машину під укіс або щось в цьому роді.
       • На деяких моделях єдине, що вам потрібно буде зробити - це отковирнуть металеву замкову щілину, що вивільнить пружину, і зламати замок. Якщо ви вже спробували раніше засунути туди викрутку, так як ваша машина випущена в 70-х або середині 80-х років, то замок швидше за все вже був зламаний.

       • Деякі моделі піддаються лише хорошою порції фізичної сили. Сильно поверніть кермо в одну сторону, неначебто ви намагалися повністю відкрутити його. Також можна використовувати молоток для того, щоб зафіксувати кермо, і скористатися ним як важелем. Ви повинні почути, як щось ламається, після чого кермо звільниться, і ви зможете керувати автомобілем.


       Метод 2 з 3: Свердління замикаючих штифтів

       1. Розташуйте дриль на замковій щілині на відстані в 2/3 від її верхнього краю. Ваша мета за цим методом - зруйнувати замикаючі штифти і завести машину за допомогою викрутки, а не ключа. Зазвичай це робиться в тому випадку, якщо ключі від машини загублені.

       2. Просвердлите приблизно на глибину ключа. Кожен замикаючий штифт має дві секції, за якими слід пружина, тому свердлити потрібно буде кілька разів, щоб дозволити фрагментам замка всередині нього встати на місце.

       3. Вставте викрутку так, як ви б вставили ключі. Вона не обов'язково повинна глибоко заходити, оскільки штифти вже зламані. Використовуйте викрутку так само, як ви використовували б ключ: щоб спробувати завести машину, просто проверніть викрутку на чверть обороту за годинниковою стрілкою.
        • Увага: скориставшись даним методом, ви зламаєте замок запалювання, тому вашу машину зможе викрасти будь, у кого є викрутка або міцний ніготь.


        Метод 3 з 3: Подача харчування на щиток

         Як завести машину без ключа
        1. Відкрийте капот і знайдіть червоний дріт від котушки запалювання. Проводи від свічки і від котушки запалювання знаходяться в задній частині майже всіх двигунів V8. В чотирициліндрових двигунах вони розташовані праворуч, в середній частині двигуна. У разі шестициліндрових двигунів все навпаки: ліва сторона, в середній частині двигуна.

        2. Як завести машину без ключа
        3. Дістаньте дроти для запуску від зовнішнього джерела. Підключіть дроти для запуску від зовнішнього джерела до позитивної клеми акумулятора і до котушки, або до червоного проводу, ведучому до котушки. Так ви живити щиток, що необхідно, якщо ви хочете запустити двигун.

        4. Як завести машину без ключа
        5. Знайдіть котушку запалювання. В машинах марки Форд, вона знаходиться у правого крила, біля акумулятора. В машинах GM вона знаходитися на стартере під кермом.

        6. Як завести машину без ключа
        7. Розблокуйте кермо. Вставте викрутку з плоскою головкою в середину рульової колонки зверху. Надавите між кермом і колонкою. Вам потрібно відсунути замикаючі штифти від керма. Не хвилюйтеся, тут можна застосувати грубу силу.
         • Замикаючі штифти не зламався і не включать сигналізацію. Ви зможете знайти котушку всередині.


         • Як завести машину без ключа
         • З'єднайте котушку з позитивною клемою акумулятора. Зверху на котушці ви побачите невеликий провід і позитивний дріт акумулятора під ним. Зніміть провід замка запалювання і, за допомогою викрутки з діелектричною ручкою, підключіть позитивну клему котушки до тієї клеми, з якою з'єднується замок запалювання.
          • При цьому ви підключите 12 В безпосередньо від батареї. Це повинно задіяти котушку, в результаті чого стартер заведе машину.


          Поради

          • Якщо ви спробуєте завести машину без ключа, то ви ризикуєте завдати їй значні пошкодження.

          • Ніколи не залишайте дроти запалювання скрученими після того, як ви заведете двигун. Так можна спалити систему запалювання автомобіля, або щонайменше розрядити акумулятор.

          • У більшості машин при неправильному запуску без ключа спрацьовує сигналізація.

          • Користуйтеся цим знанням з відповідальністю.

          • Автомобілі з комп'ютерним чіпом в замку запалювання не можна завести без ключа: чіп забезпечує роботу Модуля Електронного Управління, без якого машина не заведеться.

          Попередження

          • Якщо дроти запалювання роз'єднаються під час водіння, двигун моментально затихне, і ви можете опинитися без електрики, рульового управління або гальм.

          • Надіньте діелектричні рукавички.

          • Чи не користуйтеся цим в злочинних цілях, наприклад для угону автомобіля.