Як зафарбувати місця з відшарувалася фарбою на кузові автомобіля


У цій статті ми розповімо вам, як зафарбувати місця з відшарувалася фарбою (кроки з першого по п'ятий) і поліпшити обробку (кроки 1,4, і 5).

Кроки


  Як зафарбувати місця з відшарувалася фарбою на кузові автомобіля
 1. Зачистіть місце, де відшарувалася фарба. Ви повинні видалити весь бруд, полірувальний віск, і масло. Якщо ви цього не зробите, то фарба знову облізе, або, що ще гірше, під нею почне іржавіти метал.

 2. Як зафарбувати місця з відшарувалася фарбою на кузові автомобіля
 3. Наносите фарбу для підфарбовування шарами. Нанесіть кілька тонких шарів. Кожен шар повинен сохнути цілу ніч, перш ніж ви завдасте наступний шар. Хоча це займає багато часу, зате у вас буде краще результат.

 4. Як зафарбувати місця з відшарувалася фарбою на кузові автомобіля
 5. Зашліфуйте нанесену фарбу, щоб вона була врівень зі старою фарбою. Встановіть один самоклеящийся шліфувальний диск на втулку для ручної шліфовки і змочіть його водою. За допомогою вологої губки намочіть свіжопофарбовані місце. Додайте зверху краплю полироля для фарби (Paint Polish). Починайте шліфувати ділянку, обертаючи втулку великим і вказівним пальцями. Намагайтеся шліфувати невеликими площами і не тисніть сильно на інструмент. Шліфуйте до тих пір, поки нова фарба не зрівняється зі старою.

 6. Як зафарбувати місця з відшарувалася фарбою на кузові автомобіля
 7. Відполіруйте свіжопофарбовані місце. Прикріпіть до електричної дрилі або до шліфувальної машинці спеціальну велкро накладку (Velcro Backup Pad). Нанесіть на оброблювану поверхню краплю полироля для фарби. Поліруйте ділянку повільними круговими рухами протягом 10 секунд. Сильно не тисніть на інструмент. Потім поліруйте місце ще пару секунд, для отримання максимального блиску.

 8. Як зафарбувати місця з відшарувалася фарбою на кузові автомобіля
 9. Промийте місце і покрийте воском. Протріть оброблювану поверхню вологою ганчіркою. Коли вона висохне, натріть її якісним автомобільним воском. Віск захистить фарбу, але його не рекомендується наносити протягом 30 днів після фарбування.

Поради


 • Якщо під відійшла фарбою з'явилася іржа, то її потрібно обов'язково видалити.

 • У процесі шліфування НЕ рухайте втулку назад і вперед. Диск повинен бути постійно вологим під час шліфування.

Попередження

 • Ми рекомендуємо покрити фарбу воском, тому що фарба пориста, і волога може проникнути до металу.