Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі


Ви можете прибрати непривабливі подряпини самі або ж заплатити за цю послугу. Якщо ви готові витратити час і увагу на вивчення даної статті, ви можете виконати дану роботу на професійному рівні самі.

Кроки


  Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 1. Купуйте ту фарбу, яка в точності відповідає кольору вашої машини. Загляньте в палітру і подивіться який код відповідає кольору вашої машини. Якщо ви не можете знайти, то зверніться за даною інформацією до виробника автомобіля або ж проконсультуйтеся в самому магазині. Купуйте банку автомобільної фарби в магзіне.

 2. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 3. Купуйте невелику кисть для малювання (# 2 хороший розмір). Не використовуйте товсті кисті, які залишають мазки на матеріалі. Вона надто велика для роботи на невеликій ділянці.

 4. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 5. Протестуйте фарбу на непомітною частини вашої машини. Вона повинна підходити до кольору вашої машини. Навіть якщо у вас є код заводського кольору, ваша машина могла просто вигоріти на сонці і вам в такому випадку потрібна фарба на тон світліше. В іншому випадку вам доведеться переконатися на власному гіркому досвіді, що колір не підходить.

 6. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 7. Очистіть подряпину акуратно, але ретельно. Використовуйте ганчірку і слабкий мильний розчин. Коли ви очистите машину, ви не захочете, щоб у подряпину потрапила хоч якась бруд або залишилася частина розчину, тому перевірте, щоб подряпина повністю висохла після прочистки перш ніж приступити до наступного кроку. Також рекомендується, щоб процедура очищення проходила за день до накладення шару фарби, так подряпина зможе просохнути протягом ночі.

 8. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 9. Нанесіть очисник на ганчірку і потім обробіть їй подряпину. Це допоможе видалити жир і бруд, що зібралися в подряпині.

 10. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 11. Подивіться, чи є в подряпині відстаючі краю. Подденьте акуратно зубочисткою краю фарби і, якщо вони відстають, то видаліть їх.

 12. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 13. Відшліфуйте подряпину шкіркою. Якщо подряпина невелика ви можете використовувати наждачний олівець з зернистістю 1200 і потім обробити подряпину шкіркою і каучуковим клеєм. Залиште машину в такому стані на ніч, щоб подряпина висохла перш ніж продовжити обробку ушкодження. Безпосередньо перед використанням олівця, опустіть його в воду і потім дуже акуратно обробіть обертовими рухами подряпину.

 14. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 15. Очистіть подряпину технічним спиртом і поролоном.

 16. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 17. Якщо метал проіржавів, нанесіть очищувач. Промакніте зубочистку розчином і потім проведіть їй спочатку по центру подряпини, потім до країв, давши рідини заповнити весь простір. Використовуйте невелику кількість рідини так, щоб вона могла заповнити подряпину, але не вилитися за межі. Залиште її висохнути на 2-3 години.

 18. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 19. Нанесіть фарбу спеціально призначеної для автомобілів пензлем розміру # 2. Знову нанесіть невелику кількість фарби. Дозвольте їй висохнути протягом 2-3 годин, потім знову повторіть, поки тріщина або пошкоджена частина не буде повністю заповнена. Коли ви закінчите, вам потрібно буде нанести лише невелика кількість фарби навколо тріщини, щоб зрівняти поверхню. Залиште фарбу висохнути на 24 години.

 20. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 21. Використовуйте папір зернистістю 2000 або 2500 і наждачний блок, щоб вирівняти поверхню машини.

 22. Як зафарбувати подряпини на вашому автомобілі
 23. Відполіруйте поверхню хорошим засобом.

Поради


 • Зніміть годинник і кільця, щоб уникнути пошкодження металу.

 • Пам'ятайте, що вам необхідно використовувати лише 100% чисту хлопкувую тканину або рушник з мікроволокна. Інакше, ви можете лише посилити подряпину.

 • Робіть все це в тіні, не під прямими променями.