Як звільнити заклинив ручне гальмо


Заклинив в невідповідний час ручне гальмо, може відняти у вас час, якщо ви не знаєте, як його звільнити. На відміну від "звичайних" (гідравлічних) гальм, які встановлені на більшість автомобілів, ручне гальмо це чисто механічна система. Він приводиться в дії пружинами і тросами. Однією з причин блокування може стати вода, що потрапила в сорочку троса в зимову пору року. Утворився в таких умовах лід перешкоджатиме нормальній роботі ручника.


Іншою причиною може стати бруд і пил, яка набивається в сорочку з часом.

Кроки


  Як звільнити заклинив ручне гальмо
 1. Заведіть двигун.

 2. Як звільнити заклинив ручне гальмо
 3. Кілька разів затягніть і відпустіть ручник, можливо, це дозволить тросу звільниться від заклинює його льоду.

 4. Якщо перший пункт не допоміг, закрийте дорожній просвіт з боків автомобіля. Накидайте лопатою сніг, або будь-яким іншим способом закрийте просвіт між автомобілем і дорогою. Це допоможе створити коридор від двигуна до задньої частини автомобіля, мінімізуючи втрати з боків. Мета цієї дії - направити тепло, що виділяється двигуном, до задньої частини автомобіля, де знаходиться більшість компонентів ручного гальма. Якщо заклинив компонент ручного гальма знаходиться не ззаду, направте тепло до заклинив деталі.

 5. Як звільнити заклинив ручне гальмо
 6. Зачекайте поки автомобіль "прогріється". Зачекайте зовні поки автомобіль прогрівається. Коли двигун прогріється, повітря, який пройшов через радіатор, і тепло від вихлопної системи прогріють все днище. Добре заткніть бічні частини автомобіля, щоб повітря прогрівав все днище.

 7. Як звільнити заклинив ручне гальмо
 8. Спробуйте знову звільнити гальмо. Якщо гальмо не звільняється, почекайте довше і спробуйте заткнути просвіт під автомобілем спереду і ззаду. Це особливо важливо у вітряну погоду. Натискання на педаль газу змусить двигун і вентилятор радіатора обертатися швидше і виділяти більше тепла. На нових автомобілях, особливо переднеепріводних, вентилятор радіатора наводиться в рух не від ременя. Швидкість обертання електричних вентиляторів залежить тільки від температури охолоджувальної рідини.

Поради


 • Якщо температура повітря у вашому регіоні опускається 0 ° C на тривалий час, не рекомендується використання ручного гальма.

 • Залишайте автомобіль з механічною коробкою на передачі, з автоматичною в положенні Рark.

 • При парковці, намагайтеся упиратися колесами в бордюр, і розгортати передні колеса в сторону бордюру.

 • Так чи інакше, вам потрібно бути впевненим, що автомобіль без ручного гальма не покотиться з гори.


 • Іншою причиною заклинювання стоянкового гальма може бути бруд або корозія, заклинює трос ручника, корозія на барабані блокуюча колодки. Іноді заклинивают гальмівні колодки, якщо залишити їх притиснутими на тривалий час в сиру погоду.

  • Якщо в сорочку насипалось бруду, вона заклинить трос, коли висохне. Вичистити бруд з сорочки майже неможливо. Можна спробувати залити води і затягнути / відпустити ручник кілька разів, позика просушити і змастити трос силіконовим мастилом.

  • Буде простіше і дієвіше купити новий трос ручника.


  • Попередження

   • Поки прогріваєте двигун, не перебуваєте в автомобілі. З заткнутим дорожнім просвітом, вихлопні гази, що вириваються з вихлопної системи в місцях з поганим ущільненням, легко потраплять в салон, і ви можете отримати отруєння чадним газом. Якщо в салоні є запах вихлопних газів, провітріть, перш ніж сісти в автомобіль. Вуглекислий газ безбарвний і не має захід і може бути дуже небезпечний.

   • Переконайтеся, що кінець вихлопної труби не заблокований, тоді вихлопні гази не поступатимуть під днище автомобіля.