Як оглянути підвіску в вашому авто


Це керівництво використовується для розуміння виникнення трясінь вашого автомобіля. Якщо ви підозрюєте, що проблема в підвісці або в шинах, і ви впевнені, що можете визначити причину, це керівництво допоможе вам виявити і усунути деякі спільні проблеми.

Кроки


  Як оглянути підвіску в вашому авто
 1. Спробуйте «відчути». Вібрація, що відчувається в рульовому колесі припускає проблему в передній частині автомобіля (швидше за все в рульовій трапеції або в кріпленні). Це може бути наконечник рульової тяги або втулки в важелях управління автомобіля. Вібрації в сидіннях припускають проблему в задній частині автомобіля. Це може бути підшипник маточини колеса або зношені шини.

 2. Як оглянути підвіску в вашому авто
 3. Після того як ви впевнені, що знаєте, де проблема, припаркуйте автомобіль і дайте йому охолонути. Візьміть рукавички і захисні окуляри. Якщо ви хочете підняти автомобіль, поставте машину на рівну поверхню і використовуйте належні опори. Не покладайтеся тільки на домкрат для підтримки вашого автомобіля, і ніколи не використовувати цеглу або пиломатеріали для підставки під автомобіль. Використовуйте правильну підставку і заблокуйте колеса. Перевірте стійкість автомобіля, перш ніж залізти під нього. Натисніть на нього, обіпріться, і трохи похитайте його. Переконайтеся, що він стоїть міцно на підставці і не рухається, коли ви штовхаєте, тягніть або хитатися його. Тепер ви можете отримати доступ під ваш автомобіль в підозрювану місці і приступити до роботи.

 4. Як оглянути підвіску в вашому авто
 5. Переконайтеся, що ви знаєте, що шукайте. Багато деталей підвіски можуть бути діагностовані, якщо їх витягнути і провернути. Наприклад, кульковий шарнір, рульову колонку, натяжна важіль, і інші частини рульового приводу. Що стосується колісних підшипників, втулок і шин, ви повинні будете встановити колеса над землею.

 6. Як оглянути підвіску в вашому авто
 7. Шини часто є головним винуватцем цих «нехороших вібрації», у зв'язку з різним ступенем зносу шин (на кшталт того, як шина деформується до форми яйця, до опуклості в боковині). Коли шина знаходиться над землею, покрутіть колесо і подивіться на його зовнішню сторону. Ви в змозі побачити, що у шини виникли симптоми, описані вище. Тим не менш, ви не завжди можете побачити їх неозброєним оком. Так як шини висять в повітрі, захопіть і стисніть верхню і нижню частини шини. Покрутіть шину вперед і назад. Якщо колесо грає, у вас можуть бути погані (або сухі) колісні підшипники або поганий наконечник рульової тяги. Ви також можете перевірити, якщо гайки не втрачені.

 8. Як оглянути підвіску в вашому авто
 9. Якщо ви не можете знайти поломку під час цього огляду, можливо, буде потрібно віддати ваш автомобіль механіку, де будуть використані відповідні діагностичні інструменти.

Поради


 • Не повинно бути ніяких видимих ​​слідів руху в будь-якій частині вашої підвісної системи. Якщо є, це звичайно вказує на проблему.

 • Натисніть вниз вашим вагою на один з кутів транспортного засобу. Якщо воно відскакує більше одного разу, амортизатори або стійки, ймовірно, зношені і потребують заміни найближчим часом.

 • На автомобілях без рейкового рульового управління, підвіску слід змащувати кожен раз, коли автомобіль обладнаний новими шинами або має пробіг в 16000- 24000 км.

 • Якщо ваш автомобіль оснащений системою автоматичного вирівнювання і вам здається, що ваш автомобіль, варто нерівномірно (тобто задня частина автомобіля провисає), типової причиною є витік повітря. Витоку повітря, як правило, викликані деградацією гумових трубок для подачі повітря. У повітропроводах і фітингах також можуть виникати витоку, в результаті чого автомобіль провисає. В деяких випадках, ця проблема може бути сам повітряний компресор, або його датчики і дроти.

 • Більшість авто із заводськими пневмопідвіска можуть бути перетворені в авто зі звичайними підвісками на спіральних пружинах. Хоча цей варіант може бути дорогим, і поїздка може бути не такою хорошою, як з прекрасно функціонуючої пневмоподвеской, ціна на ремонт може істотно зрости.

Попередження

 • Деталі підвіски, як правило, дуже брудні, і вони можуть бути дуже гарячими. Завжди дайте автомобілю охолонути не менше 4 годин, перш ніж намагатися зробити огляд.

 • Будь-яку проблему, яка стосується шин або підвіски, слід розглядати відразу. Ця проблема може зробити автомобіль некерованим чи непридатним для використання.