Як відкрити капот автомобіля


Що, не можете знайти цю ручку? Ви здивуєтеся, як же на самом просто відкривається капот вашої машини!

Кроки


  Як відкрити капот автомобіля
 1. Переконайтеся в тому, що двигун вимкнений і вже охолов (дуже бажано).

 2. Як відкрити капот автомобіля
 3. Увімкніть ручний або аварійне гальмо.

 4. Як відкрити капот автомобіля
 5. Якщо на селекторі коробки передач є положення «Паркінг», то увімкніть його.

 6. Як відкрити капот автомобіля
 7. Потягніть ручку відкривання капота, розташовану в салоні. Пошукайте цю ручку в передній частині водійського місця, між лівим краєм водійського сидіння і нижньою частиною рульової колонки. На ручці може бути наочна піктограма. Потягнувши за неї, ви частково відкриєте капот.

 8. Як відкрити капот автомобіля
 9. Пошукайте під передньою кромкою капота засувку (для цього вам може знадобитися ліхтар). Так як капот вже частково відкритий, ви можете просунути під нього долоню, провести рукою вздовж кромки і намацати клямку. Найчастіше вона розташована приблизно по центру кришки капота або може бути трохи зміщена в сторону. Намацавши клямку, натисніть на неї, а іншою рукою одночасно потягніть кришку вгору і відкрийте капот. Залежно від конструкції, клямка може відкриватися вгору або убік. На старих автомобілях (до 1960-х років випуску) можна зустріти конструкцію капота, що складається з двох кришок з боків двигуна, з'єднаних по центру петлями. У такому випадку для доступу до мотора досить просто підняти ці половинки вгору.
  • Впоравшись із засувкою, запам'ятайте її розташування і спосіб відкривання, щоб наступного разу у вас не виникло труднощів.Як відкрити капот автомобіля

  • Точні вказівки ви можете знайти в керівництві з експлуатації свого автомобіля.Як відкрити капот автомобіля


  • Як відкрити капот автомобіля
  • Гарненько зафіксуйте кришку капота у відкритому положенні. У передній частині підкапотного простору повинен розташовуватися спеціальний упор, який потрібно підняти і вставити його наконечник у відповідний отвір кришки капота. Ретельно зафіксуйте кришку капота, адже ви ж не хочете, щоб в самий невідповідний момент вона впала вам на голову?
   • Якщо ви сумніваєтеся в надійності штатного упору або він просто відсутній, то зробіть так, як чинять усі професійні автомеханіки: підберіть міцний відповідний по довжині пруток і встановіть його між кузовом і кришкою капота.Як відкрити капот автомобіля


   • Як відкрити капот автомобіля
   • Переконайтеся, що до двигуна вже можна доторкнутися НЕ обпікшись, і що з-під капота не стирчить ніяких гострих предметів, про які можна поранитися. Проявляйте обережність під час будь-яких робіт під капотом.

   • Як відкрити капот автомобіля
   • Перед тим, як сісти за кермо і почати рух, завжди надійно закривайте капот. Хлопніть кришкою так само, як ви зазвичай закриваєте двері свого автомобіля, а потім візьміться пальцями за передню кромку капота і потягніть його вгору, щоб переконатися, що він закритий надійно. Ви ж не хочете, щоб капот раптово відкрився під час їзди по дорозі?

   Попередження


   • Перед початком руху завжди перевіряйте, чи надійно закритий капот. Недотримання цього простого правила може призвести до того, що під час руху капот відкриється і притулиться до лобового скла або взагалі відірветься і полетить під впливом набігаючого потоку повітря.

   • При проведенні будь-якого ремонту автомобіля завжди тримайте ключі від запалювання в кишені. Таким чином, у той час як ви працюєте, ніхто не зможе раптово викрасти або навіть просто завести вашу машину. До того ж, ви чисто фізично не зможете випадково замкнути ключі всередині автомобіля.