Як перейти на синтетичне моторне масло


Завдяки використанню синтетичного моторного масла з правильною в'язкістю можна збільшити інтервал його заміни. Використання синтетичного масла в холодних погодних умовах рекомендується, або навіть необхідно. Масло в'язкістю 0w завжди тільки синтетичне і виготовлено спеціально для використання в умовах сильного холоду. Масло 0w на холоді не стає занадто в'язким, що дозволяє стартеру легко запустити двигун, а також зменшує опір після старту, зберігаючи паливо і зменшуючи знос деталей при холодному запуску.

Кроки


  Як перейти на синтетичне моторне масло
 1. Для початку, транспортний засіб повинен перебувати в гарному працездатному стані. Синтетична мастило не відремонтує і не відновить зламаний автомобіль зі зношеними деталями.

 2. Як перейти на синтетичне моторне масло
 3. Вибирайте синтетичне масло зі знаком схвалення API (Американський інститут нафтопродуктів) на ємності.

Поради


 • Всі масла проходять перевірку на герметичність, але в більш старих двигунах витік може виникнути через висохлих і зношених ущільнювачів з'єднань. Високий рівень миючих присадок синтетичного масла може видалити помилкові ущільнення, Внаслідок чого з'явиться невеликий витік, яка повинна усунутися після того, як сухі ущільнення будуть повторно зволожені і разбухнут.

 • Обов'язково дотримуйтеся потрібної маркування (наприклад, 5W-20; 5W-30) синтетичного масла, яка рекомендується для вашого автомобіля і при заданих погодних умовах.

 • Після заміни масла і перш ніж використовувати автомобіль заведіть його і почекайте, поки тиск масла досягне робочого. Потім перевірте ущільнення навколо фільтру і пробку піддону на наявність витоків. Після того, як заглушите двигун, почекайте 3-5 хвилин, поки масло стече в маслосборнік картера. Потім перевірте його рівень, щоб переконатися що він в нормі.

 • Масло в двигуні можна міняти з або на синтетичне в будь-який момент, так як великої різниці в їх хімічному складі немає.

 • Синтетичні масла не потрібно розглядати як бюджетні рішення, швидше як предмет розкоші. Нафтові компанії та автомобільні виробники прийшли до спільного висновку, що інтервал заміни не повинен перевищувати зазначений в інструкції з обслуговування автомобіля, незважаючи на використання синтетичного масла. Тим не менш, економічна ефективність синтетичного масла проявляється за рахунок розширення інтервалу заміни масляного фільтра до 8000 км (долити після заміни) і 15 000 км - для синтетичного масла. Ця схема показала дуже гарні результати.

 • Фільтри звичайної якості будуть служити так довго, скільки людина буде використовувати масло, яке вони фільтрують. Для звичайного фільтра 16000 км буде нормою, а та компанія, яка вважається лідером на ринку синтетичного масла, заявила, що ніякої особливий фільтр не потрібен.

Попередження

 • Синтетичні масла відрізняються один від одного за якістю і складовим. Більшість з них вважаються краще звичайного масла, але на ринку є лише кілька вищого сорту. Європейські специфікації на пляшці від автовиробників вказують на більш високу якість і тривалий термін служби.

Що вам знадобиться

 • Якщо ви вирішили замінити масло своїми силами, вам потрібно знати необхідний обсяг. Ємність масляної системи ви можете знайти в інструкції з експлуатації вашого автомобіля, в розділі Обслуговування.

 • Вам знадобиться гайковий ключ, щоб відкрутити зливну пробку, а також ключ для фільтра, щоб його зняти.