Як підключити iPod до заводської магнітоли авто


Якщо у вас є iPod або iPhone, з їх допомогою ви можете слухати улюблену музику в своєму авто. Для цього вам не обов'язково міняти заводську магнітолу в своєму авто. Ось кілька способів, як підключити iPod або iPhone до заводської магнітоли авто.

Кроки


  Як підключити iPod до заводської магнітоли авто
 1. Якщо у вас стара машина з касетним програвачем, ви навряд чи ще відтворюйте на ньому касети. Ви можете купити перехідник з роз'ємом 3,5 мм на кінці, який можна вставити в панель програвача. Потім підключіть свій iPod або iPhone до цього 3,5 мм роз'єму. Після цього просто використовуйте функції касетного програвача для управління iPod або iPhone і включіть гучність своїх пристроїв на повну. Можете регулювати гучність своїх пристроїв на заводський магнітолі авто.

 2. Як підключити iPod до заводської магнітоли авто
 3. Якщо у вас нова модель авто з уже встановленим 3,5 мм роз'ємом на передній панелі, тоді просто купите 3,5 мм допоміжний кабель. Один кінець кабелю вставляється в панель магнітоли, а інший кінець - в iPod або iPhone. Увімкніть максимальну гучність на своєму iPod або iPhone, а потім використовуйте регулятор гучності на магнітолі, щоб керувати рівнем гучності своїх пристроїв.

 4. Як підключити iPod до заводської магнітоли авто
 5. Якщо ззаду вашої магнітоли мається CD-чейнджер або роз'єм для супутникової антени, тоді можете прибрати магнітолу і під'єднати до CD-чейнджером або роз'єму для супутникової антени спеціальний перехідник для iPod. У більшості випадків інформація з вашого iPod або iPhone буде відображатися прямо на дисплеї магнітоли. Для перегляду iPod або iPhone ви будете використовувати або CD- чейнджер магнітоли, або регулятори супутникового радіо. У більшості випадків для управління iPod або iPhone ви також зможете використовувати регулятори аудіо-системи, які знаходяться на кермі вашого авто, звісно, ​​якщо такі є. Для регулювання гучності iPod або iPhone ви будете використовувати регулятор гучності магнітоли. Чи не відключайте акумулятор вашого авто, коли встановлюєте або відключаєте магнітолу в авто для того, щоб встановити перехідник для iPod. Через цей перехідник ви також можете заряджати свій iPod або iPhone.

 6. Як підключити iPod до заводської магнітоли авто
 7. Якщо у вашому авто мається DVD медіа-центр, який підключений до магнітоли, тоді ви можете купити набір кабелів аудіо-відео і вставити правий і лівий аудіо-кабелі в аудіо-відео роз'єми на задній панелі міді-центру. Після цього виберіть на магнітолі DVD роз'єм, і включіть максимальну гучність на iPod або iPhone. Надалі для регулювання гучності на iPod або iPhone ви будете використовувати регулятор гучності магнітоли.

 8. Як підключити iPod до заводської магнітоли авто
 9. Якщо у вашому авто мається система з підтримкою відтворення музики через Bluetooth (сучасні моделі авто), з його допомогою ви можете підключити iPod або iPhone до магнітоли. Для управління iPod або iPhone ви можете використовувати кнопки на кермі, а також віддавати голосові команди для того, щоб сказати iPod або iPhone, що слід відтворити. Ви навіть можете скористатися такими додатками, як Pandora або iHeart Radio для того, щоб відтворювати музику через ці додатки зі своєю магнітоли. У більшості випадків інформація з iPod або iPhone буде відображена на дисплеї магнітоли.

 10. Як підключити iPod до заводської магнітоли авто
 11. Якщо у вашому авто є роз'єм для iPod або USB, тоді ви можете вставити iPod або iPhone прямо в роз'єм магнітоли і керувати ним за допомогою кнопок управління на кермі і на самій магнітолі. У більшості випадків інформація з iPod або iPhone буде відображена на дисплеї магнітоли, а авто буде заряджати підключений iPod або iPhone.

 12. Як підключити iPod до заводської магнітоли авто
 13. І нарешті, якщо у вашому авто немає жодного роз'єму, в який можна було підключити iPod або iPhone, ви можете придбати FM перехідник і вставити його в iPod або iPhone (він також буде заряджати ваші пристрої, коли вони будуть підключені). Ви налаштуєте свою магнітолу на зазначену радіо-станцію і iPod або iPhone будуть її відтворювати через FM радіо-систему.

 14. Як підключити iPod до заводської магнітоли авто
 15. Якщо ви хочете отримати кращу якість відтворення, подумайте над оновленням стерео-системи вашого авто.