Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари


У цій статті, ви отримаєте покрокове керівництво по додаванню різного зовнішнього вигляду вашому авто і автомобільним аксесуарам використовуючи прогумоване покриття. Дане покриття - це речовина, яка використовується для захисту коліс і корпуса авто в зимовий час. Це - високоякісний продукт, стійкий до сонця, льоду, холоду і солі. Також це досить міцний матеріал, який почне лущитися через великий проміжок часу. Найважливіше - кожен може використовувати дану речовину для своєї машини, щоб надати їй матовий вигляд і захист від різних шкідників.

Кроки


  Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 1. Знайдіть відповідний майданчик. Знайдіть досить велике і добре провітрюване місце. Доброю ідеєю є відкритий гараж, але якщо гаража нету, можливо здійснити фарбування та на свіжому повітрі. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів.

 2. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 3. Зберіть матеріали. Зберіть необхідні матеріали, які описані в пункті «Що вам знадобиться».

 4. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 5. Акуратно промийте і очистіть поверхню. Перед тим, як застосовувати якесь завгодно покриття для автомобіля, він повинен бути чистим. Дане покриття створює окремий шар на будь-якій поверхні - так само, як і бруд або поверхню, вимазана руками або пташиним послідом. Іншими словами, потрібна чиста поверхня для роботи.

 6. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 7. Поверхня зобов'язана бути сухою. Після очищення місця, висушіть його за допомогою тканини на вибір. Рекомендуємо використовувати сухі серветки з мікрофіброю, але ви можете використовувати махровий рушник. Не використовуйте футболки з логотипами або паперові рушники - вони створять подряпини.

 8. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 9. Приготуйте поверхню. Хоча покриття можна вже розпорошувати, потрібно приготувати поверхню. Приготування поверхні виключить появу проблем з видаленням зайвого спрея на шарі. Використовуючи малярську стрічку або газети, закрийте вікна та всі ділянки, які ви не бажаєте фарбувати.


 10. Растрясіте балончик. Як і будь розпилюючи матеріал, балончик необхідно гарненько потрясти приблизно з хвилину.

 11. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 12. Фарбуйте ділянками. Фарбування ділянками займе найменший час (до 6-8 годин). Наприклад, додайте один шар на капот, поки шар на даху буде сушитися. Не обов'язково починати з капота. Можна почати звідки завгодно. Важливе зауваження - не торкайтеся покриття, нанесеного на автомобіль під час роботи, щоб уникнути незабарвлених ділянок. Покриття безпечно після того, як висохне. Рекомендується надягати маску і окуляри для захисту.

 13. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 14. Розпорошите перший шар. Дуже важливо, щоб цей шар не був у пилу, тому що перший шар - це сполучний шар, який дозволить мати 50-60% прозорості. Це дозволить іншим верствам склеїтися і пристати до фарби. Розпорошуйте легкими широкими рухами, утримуючи банку на відстані 20-30 см від зони покриття. Дайте покриттю просохнути 15-30 хвилин в залежності від погоди, перед тим, як перейти на наступний шар

 15. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 16. Розпорошите додаткові шари. Збільшення числа шарів. В середньому, необхідно 4-5 шарів. Більше число шарів розпорошується на розсуд. Шари після першого будуть світлими. Розпорошуйте легкими широкими рухами, утримуючи банку на відстані 20-30 см від зони покриття. Пам'ятайте, що необхідно дати висохнути кожному шару 15-30 хвилин.

 17. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 18. Прибрати стрічку \ газету. Після фарбування останнього шару, негайно приберіть все малярні стрічки або газети, які використовувалися і викиньте їх у сміття. Приберіть їх до того, як покриття висохне.

 19. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 20. Час затвердіння. З цього моменту, потрібно почекати години чотири, поки покриття повністю затвердіє. ВАЖЛИВО не дати потрапити будь-якої рідини або речовині, яка може пошкодити місце затвердіння. Це може порушити весь процес.

 21. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 22. Розпорошите спрей на автомобільні приналежності. Для автомобільних аксесуарів, таких як емблеми та решітки, повторіть кроки 1-11. Важливе зауваження - якщо покриття на автомобілі твердне, дочекайтеся завершення цього процесу, перед тим, як готувати іншу зону. Розпилення на автомобільні запчастини можна поєднувати разом з фарбуванням кузова автомобіля.

 23. Як покрити прогумованим захисним покриттям вашу машину і автомобільні аксесуари
 24. Накладіть покриття на диски. Найчистіше спосіб накладення покриття на диски - відчепити колеса з авто. Слідуючи автомобільної інструкції, виконайте дану процедуру. Повторіть кроки 1-11 для дисків. Повністю на ваш розсуд покривати покришки коліс, оскільки покриття легко видаляється. Але покришки вимагають простого очищення після покриття

Поради


 • Щоб підтримувати міцність, пропонуємо використовувати 4-5 шарів для додання матового відтінку.

 • Майте терпіння, і ваш автомобіль буде виглядати саме так, як ви хочете.

 • Не намагайтеся робити це швидко, оскільки ви заплутаєтеся.

 • Кінцевий вигляд авто повинен бути матовим, але є склади, які будуть надавати глянцевий відтінок.

 • Для великих робіт, таких як нанесення покриття цілком на машину, використовуйте пістолет для розпилення. Використовується для зручності і зменшує ймовірність потрапляння спрею на руки.

 • Якнайкраще відстань для розпилювання - приблизно 20 см. Постарайтеся дотримуватися такої дистанції.

 • Краще всього використовувати картки розміром 3 на 5 для покриття поверхні навколо шин. Тоді ви не зачепите їх.

 • Чи не розпилюйте надто близько - виглядати буде «занадто товсто» і заповнене бульбашками і ямками. Також, чи не розпилюйте надто далеко - вийде занадто текстуровані.

 • Пам'ятайте, роботи, подібні даної вимагають часу і терпіння. Суєта тільки погіршить якість роботи. Наша рекомендація - пофарбувати за кілька днів кузов і диски. Хоча можливо покрити всю машину цілком і за один день.

 • Струшуйте балончики ретельно перед тим, як розпорошувати. Якщо ж цього не зробити, нічого розпорошуватися не буде.

 • При підготовці зони для забарвлення, виділіть до 20 см простору від фарбується для простого видалення зайвого покриття.

 • Рекомендується використовувати професійний пістолет для розпилення з ваших місцевих магазинів інструментів, також, як і відра з покриттям замість балончиків. Але покриття можна зробити з балончиком і звичайним розпилювачем.

Попередження

 • Це дуже легко загорається і отруйна речовина. Вражає очі, шкіру і дихальний тракт.

 • Обов'язково помийте руки після використання.

 • Тримайте подалі від джерел відкритого вогню та іскор.

 • Не зберігайте при температурі більше 50 градусів Цельсія.

 • Уникайте контакту з очима та шкірою. Попадання може викликати оніміння в кінцівках, які сходять довго і можуть бути постійними.

 • Чи не пробивайте і не запалюйте балончик.

 • Вміст балончика знаходиться під тиском. При попаданні вмісту всередину, негайно викличте лікаря, при вдиханні - вийдіть на свіже повітря. Дайте легким кисню або скористайтеся респіратором, якщо необхідно. При попаданні на шкіру змийте великою кількістю води. Якщо подразнення не проходить, зверніться до лікаря.

Що вам знадобиться

 • Стрічка для маляра шириною 3-10 см.

 • Газети

 • Прогумоване захисне покриття (приблизно 15-20 балончиків залежно від розміру авто).

 • 300 мл балончик покриває площу в 5 квадратних метрів з товщиною в 5 міліметрів.

 • Розпилювач (необов'язково, якщо він підходить до балончика)

 • пістолет для розпилювання (необов'язково)

 • два п'ятилітрових відра покриття (тільки при використанні пістолета для розпилення).

 • Маска маляра (не обов'язково використовувати професійну, можна і одноразову).

 • Картки.

 • Гумові рукавички