Як поміняти ніпель в безкамерному колесі


Пошкоджений ніпель на колесі автомобіля може почати повільно пропускати повітря. У такому випадку, іноді не обов'язково повністю міняти колесо. Ніпель можна недорого купити окремо від шин. Якщо ви хочете встановити новий ніпель, щоб усунути витоку повітря, ознайомтеся з цією інструкцією.

Кроки


  Як поміняти ніпель в безкамерному колесі
 1. Припаркуйте ваш автомобіль на рівній поверхні, встановіть селектор в положення "P" і поставте машину на гальмо стоянки. Встановіть колісний черевик або інший важкий предмет позаду колеса, розташованого по діагоналі від колеса, яке ви хочете зняти. Наприклад, якщо ви знімаєте переднє праве колесо - башмак потрібно ставити позаду лівого заднього колеса.

 2. Як поміняти ніпель в безкамерному колесі
 3. Балонним ключем ослабте, але повністю не скручуйте гайки. Домкратом піднімайте машину, поки колесо, яке ви хочете зняти, повністю не відірветься від землі.

 4. Як поміняти ніпель в безкамерному колесі
 5. Відкрутіть гайки балонним ключем або вручну, якщо вони вільно прокручуються. Відкладіть гайки убік так, щоб ви потім могли їх легко знайти. Зніміть колесо з маточини і покладіть його плазом на землю.

 6. Як поміняти ніпель в безкамерному колесі
 7. Відкрутіть кришку з ніпеля. Вставте її зворотною стороною в ніпель і придавите тоненький стрижень золотника в центрі. Це допоможе спустити залишився повітря в шині. Утримуйте її так, поки повністю не спустіть шину. Ви також можете це зробити за допомогою плоскої викрутки або манометра.

 8. Як поміняти ніпель в безкамерному колесі
 9. Збийте з обода борту шини, вставивши монтировку між шиною і диском. Переконайтеся, що монтування спрямована в шину, і ви не пошкодити диск. Утримуючи так монтировку, постукайте по ній кувалдою, поки не почуєте бавовна. Після цього, за допомогою монтування зніміть шину з диска.

 10. Як поміняти ніпель в безкамерному колесі
 11. Витягніть плоскогубцями старий ніпель. Викиньте його. Потім змастіть новий ніпель мастилом WD-40 або милом. Вставте новий ніпель в отвір і плоскогубцями потягніть його, щоб повністю витягнути й зафіксувати.

 12. Як поміняти ніпель в безкамерному колесі
 13. Змонтуйте шину на диск і встановіть колесо на машину, прикрутивши його гайками. Компресором накачайте колесо. Опустіть машину на землю і затягніть гайки.

Поради


 • Збити шину з обода для недосвідченого механіка може бути вкрай складно. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете зробити це самостійно, краще віддайте колесо професіоналам, у яких є необхідне обладнання і досвід, щоб зробити цю роботу.