Як полагодити пічку в автомобілі


Автомобільний обігрівач нагріває повітря, пропускаючи його через радіатор, який гріється теплом із системи охолодження двигуна. Таким чином, головними частинами автомобільної системи опалення є: нагрівач, вентилятор нагрівача грубки, і система шлангів.

Кроки


  Як полагодити пічку в автомобілі
 1. Перевірте, чи надходить в салон повітря. Переконайтеся, що шланги, що йдуть до нагрівача, цілі. Якщо в автомобілі є річний клапан грубки, переконайтеся, що він відкритий.

 2. Як полагодити пічку в автомобілі
 3. Переконайтеся, що циркуляційний насос працює. Якщо насос не працює, перевірте запобіжники, проводи й справність електромотора. На деяких моторах насоса варто блок опорів, переконайтеся, що вся електроніка в порядку, використовуючи омметр.

 4. Як полагодити пічку в автомобілі
 5. Якщо мотор насоса потребує заміни, прочитайте, як його замінити в інструкції по експлуатації автомобіля. На деяких моделях автомобіля для цього необхідно розібрати частину приладової панелі. Але у всіх випадках вам доведеться злити тосол.

 6. Як полагодити пічку в автомобілі
 7. Якщо заміни потребує радіатор нагрівача, також почніть замету з прочитання інструкції по експлуатації. На кожній моделі автомобіля ця процедура виконується по-своєму. Радіатор грубки знаходиться під капотом ближче до салону. Розберіть, замініть і зберіть назад.

 8. Як полагодити пічку в автомобілі
 9. Проведіть тест з морозивом. Якщо воно розтане перш, ніж ви доберетеся додому з супермаркету, значить, пічка працює.

Поради


 • Омметр це прилад, що вимірює електроопір. Якщо опір нескінченно (1), значить, ланцюг розімкнути і по ній не буде текти струм. Використовуйте мультиметр, він дозволяє вимірювати напругу і силу струму.