Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал


Автомобільний сигнал - це важлива частина нормально функціонуючого автомобіля. Ви можете зіткнутися з низкою проблем при його використанні, включаючи те, що іноді сигнал звучить тихіше, ніж це має бути або не працює зовсім. Починка сигналу - нескладне завдання, з якою ви можете впоратися самі. Тим не менше, коли сигнал сильно пошкоджений і потребує для ремонту зняття інших деталей автомобіля, наприклад таких як бічні подушки безпеки, вам потрібно буде звернутися за допомогою до фахівця.

Кроки


  Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал
 1. Визначте проблеми сигналу. Для початку визначте модель сигналу, що допоможе вам при подальшому виправленні неполадок.

 2. Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал
 3. Відкрийте капот і попросіть когось натиснути сигнал, якщо проблема полягає в тихому звучанні. Багато автомобілів мають 2 або більше сигналів. Якщо звук сигналу низький, то можливо спрацьовують не всі сигнали.

 4. Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал
 5. Додайте сигнал (и) на основному кріпленні радіатора або за гратами автомобіля.

 6. Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал
 7. Від'єднайте роз'єм дроти. Сигнал повинен нагадувати пробку з стирчать з неї проводами. Щоб зняти роз'єм дроти, натисніть на нижню сторону роз'єму і потягніть за кінець дроту. Зніміть болт кріплення і плоскі клеми, які під'єднані до проводів. Очистіть деталі, а потім знову прикріпити їх. Попросіть вашого помічника посигналити знову.

 8. Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал
 9. Купіть новий сигнал, якщо очищення деталей сигналу трохи виправила проблеми зі слабким звучанням. Ви можете вибрати заміну зламаного сигналу його точною копією, або купити універсальний автомобільний сигнал.

Немає звуку


  Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал
 1. Перевірте блок запобіжників, якщо ваш сигнал не подає звуку. Прочитайте керівництво користувача, щоб знайти розташування запобіжників у вашому автомобілі. У посібнику також будуть вказані особливості з'єднання блоку запобіжників з сигналом для вашого автомобіля.

 2. Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал
 3. Зніміть запобіжник пінцетом, звичайними плоскогубцями або з гострим кінцями. Ви також можете видалити запобіжник пальцями. Ваш запобіжник зіпсований, якщо металева пластина всередині нього зламана.

 4. Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал
 5. Замініть запобіжник, якщо він несправний. Ви можете придбати змінні запобіжники в магазині автозапчастин. Встановіть відповідну вашому автомобілю модель, а потім попросіть вашого помічника посигналити знову.

 6. Перевірте щоб індикатор подушки безпеки відбивався на приладовій панелі, якщо немає проблеми з запобіжником.
  • Проблема з подушкою безпеки може призвести до несправності сигналу. Якщо подушка безпеки погано упакована, вона може заважати деталям, так званої підкермовий спіралі, яка з'єднує кнопку звукового сигналу з котушкою реле у самого сигналу.Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал


  • Покажіть ваш автомобіль професійному механіку, коли горить індикатор подушки безпеки.
   • Якщо ваша подушка безпеки займає багато місця, професійний механік видалить її, а потім правильно перевстановить. Механік може визначити інші можливі проблеми вашого сигналу, якщо ви самі не змогли визначити їх.


   Поради

   • Зіпсована підрульові спіраль, яка повертає кермо і через яку проходить заряд в пристрій сигналу, може бути причиною несправності сигналу.

   • Звук універсального сигналу може відрізнятися від заводської моделі. Вам також потрібно буде його підлаштувати під особливості вашого автомобіля при установці.

   Попередження

   • Будьте обережні при заміні перегорів запобіжника на новий з такою ж силою струму.

   • Згорілий запобіжник іноді позначає набагато більшу проблему вашої машини, ніж просто не працюючий сигнал, краще проведіть діагностику автомобіля.

   Що вам знадобиться

   • Новий сигнал

   • Новий запобіжник

   • Керівництво

   • Плоскогубці з гострими кінцями, пінцет або звичайні плоскогубці