Як почистити автомобільні килимки


Чистка килимків в вашому автомобілі може здатися вам не такою важливою, як підтримання справності вашого автомобіля, особливо двигуна та інших механічних частин. Однак чистий салон змусить вас відчути різницю, коли улюблений автомобіль буде доглянутим. Очищення килимків в машині - це зовсім не складний процес, який займе у вас зовсім небагато часу. Нагорода у вигляді порядку і чистоти, вичіщенного салону автомобіля значить набагато більше, ніж той час, який ви витратите на виконання цієї простої задачі.

Кроки


  Як почистити автомобільні килимки
 1. Наведіть порядок всередині вашого автомобіля і підберіть будь-які предмети, які лежать на килимках. Приберіть будь-які зайві предмети навколо машини. В автомобілях передбачено багато спеціально підготовлених місць для зберігання речей продуктів, в більшості машин є зручний бардачок. Складіть великі предмети в багажник і зберігайте речі, які вам можуть незабаром знадобитися, наприклад, сонцезахисні окуляри, компакт-диски або стільниковий телефон із зарядними пристроями в зручних місцях в передній частині вашого автомобіля.

 2. Як почистити автомобільні килимки
 3. Витягніть килимки. Витягніть і струсіть їх правильно, щоб всі шматочки бруду та іншого сміття не попадали на автомобіль. Найкраще буде розкласти їх на сухий майданчику поруч з вашим автомобілем.

 4. Як почистити автомобільні килимки
 5. Ретельно пропилесосьте машину. Дістаньте пилососом під педалі, сидіння і в щілини по всій машині, щоб затягнути і прибрати всі залишилися забруднення, крихти і сміття з підлоги вашого автомобіля. Якщо ви залишите в машині занадто багато сміття, приступивши до очищення килимків, ваша прибирання виявиться марно, адже весь сміття знову потрапить на чисті килимки.

 6. Як почистити автомобільні килимки
 7. Виберіть засіб для чищення килимів і знайдіть хорошу щітку На ринку великий вибір усіляких засобів для чищення килимів і навіть є спеціальні засоби для автомобільних килимків, але всі вони досить схожі. Неважливо, який продукт ви використовуєте, метод один і той же. Для цього підходить навіть пральний порошок! Пошукайте щітку з м'якою щетиною, яка допоможе втерти миючий засіб в тканинну поверхню килимка.

 8. Як почистити автомобільні килимки
 9. Почистіть килимове покриття в машині. Розподіліть засіб для миття килимів на тканинну поверхню салону автомобіля, а потім повільно і поступово очистіть її щіткою. У разі необхідності поверніться до проблемних ділянок з плямами або великими скупченнями бруду. Розподіляйте засіб рівномірно і продовжуйте чистити доти, поки не будете задоволені результатом.

 10. Промийте килимки миючим засобом. Тоді як буде тканинне покриття автомобіля, поверніться до ваших знятим коврикам і помийте їх миючим засобом за допомогою щітки. Часто килимки - це одна з найбрудніших частин вашого автомобіля, тому що ви стаєте на них брудної взуттям під час їзди. Поверніть килимки в автомобіль після того, як вони висохнуть.

  Як почистити автомобільні килимки