Як почистити двотактний карбюратор


Двотактні двигуни, використовувані в тріммер і сдувателях листя, прості і легковагі установки, які добре працюють з мінімальним обслуговуванням. Етанолсодержімие палива, забруднений бензин і поганий склад палива можуть забруднити карбюратор і ускладнити запуск і роботу цих пристроїв. Нижче описані кілька кроків, які допоможуть очистити ваш двотактний карбюратор якщо виникне необхідність.

Кроки


  Як почистити двотактний карбюратор
 1. Переконайтеся перед роботою, що поруч з вами підходяще чисте місце, і відповідні інструменти. Маленькі кріплення карбюратора та інші частини повинні міститися в чистоті і надійності, поки ви з ними працюєте, а в деяких карбюраторах є особливі кріплення, які важко відчепити без спеціальних інструментів.

 2. Як почистити двотактний карбюратор
 3. Скористайтеся щіткою або стисненим повітрям щоб очистити двигун зовні і кожух повітроочисника перед початком робіт. Це полегшить зміст нутрощів карбюратора чистими перед тим, як розбирати його.

 4. Як почистити двотактний карбюратор
 5. Зніміть кожух повітроочисника. Очисник повітря може бути прикріплений кліпсами або гвинтів і вам знадобиться знайти їх, оглянувши корпус. Якщо не виходить зняти корпус з двигуна, з яким ви працюєте, загляньте в керівництво користувача або перегляньте інформацію онлайн.

 6. Як почистити двотактний карбюратор
 7. Зніміть кріплення, якими кріпиться карбюратор в двигун. Це найчастіше дві заклепки з різьбленням з гайками та шайбами, які утримують його. Обережніше - не впустіть ці гайки під двигун - їх складно дістати.

 8. Як почистити двотактний карбюратор
 9. Відчепите дросель і затискачі з карбюратора, звернувши увагу на те, як кожен з них зчеплений і встановлений. Якщо встановлені ресори, переконайтеся, то ви їх не розтягнули при витяганні.

 10. Як почистити двотактний карбюратор
 11. Вийміть топлівопроводние трубки від сосків, які з'єднуються з корпусом карбюратора. Їх можна акуратно від'єднати за допомогою іглогубцев. Якщо трубки з'єднані зажимами, зніміть їх перед тим, як спробувати від'єднати паливопровід.

 12. Як почистити двотактний карбюратор
 13. Витягніть карбюратор з монтажних шпильок, не пошкодивши прокладку, яка підключає карбюратор до двигуна. Ще раз, зверніть увагу на місце розташування карбюратора, найчастіше вони симетричні, так що їх можна помилково перевстановити догори ногами, але, в даному випадку, вищезазначені з'єднання і паливопроводи не співпадуть.

 14. Як почистити двотактний карбюратор
 15. Обережно кошторисі бруд і інше сміття зовні карбюратора, не дозволяючи потрапити йому в дросельну заслінку під час робіт. Кошторисі весь бруд м'якою щіткою, використовуючи розчинник для очищення карбюратора або НЕ хлорований очищувач для гальм, щоб полегшити роботу.

 16. Як почистити двотактний карбюратор
 17. Зніміть гвинт з кришки діафрагми і вирвіть кришку, не пошкодивши прокладку і не деформувавши металеве покриття. Тепер можна трохи послабити край діафрагми, щоб оглянути паливні канали і резервуар на наявність сміття і бруду. Якщо він є, скористайтеся стисненим повітрям, щоб видути його звідти. Якщо необхідно, скористайтеся розчинником, щоб прибрати будь-яку гуму або лак.

 18. Як почистити двотактний карбюратор
 19. Переустановите кришку, коли ви будете задоволені чистотою поверхні під діафрагмою. Для карбюраторів, у яких велике скупчення гуми або лак під діафрагмою, вам необхідно буде поміняти її цілком, але в цьому випадку, знадобиться купити комплект нових запчастин, оскільки діафрагма може пошкодитися при її отриманні.

 20. Як почистити двотактний карбюратор
 21. Вийміть підставу карбюратора щоб дістатися до паливного фільтра. Знову, видаліть чотири гвинти (найчастіше) і акуратно зніміть покриття з карбюратора. Якщо ви пошкодите прокладку, вам доведеться придбати іншу, так що будьте обережні.

 22. Як почистити двотактний карбюратор
 23. Подивіться в найбільшу отвір, де трубка подачі палива з'єднується з карбюратором. Якщо ви помітите скупчення лаку або у внутрішньому екрані виявиться сміття, використовуйте розчинник (очищувач для карбюратора) для очищення. Для великих скупчень, вам знадобиться заповнити тверду тару з розчинником і змочити їм всю збірку на невеликий час.

 24. Як почистити двотактний карбюратор
 25. Використовуйте трубку аплікатора на балончику з аерозольним розчинником, щоб продути порти на корпусі карбюратора. Також можна розприскати трохи розчинника в трубки, де паливопроводи підключаються до корпусу.

 26. Як почистити двотактний карбюратор
 27. Сдуйте зайвий розчинник і будь-який інший залишився сміття з карбюратора за допомогою стиснутого повітря, потім оглянете всю збірку, щоб переконатися, що вона повністю чиста.

 28. Як почистити двотактний карбюратор
 29. Пересоберіте корпус, упевнившись, що всі гвинти щільно закручені.

 30. Як почистити двотактний карбюратор
 31. Переустановите карбюратор, слідуючи назад інструкції, наведені в статті.

 32. Як почистити двотактний карбюратор
 33. Запустіть двигун на перевірку.

Поради


 • Огляньте всі паливопроводи і трубкою зворотної подачі, включіть клапан ручної підкачки палива, якщо можливо, щоб переконатися, що він не протікає і немає перешкод для подачі пального.

 • Почистіть і замініть паливні фільтри всередині бензобака перед заправкою.

 • Періодично чистіть повітряні фільтри при очищенні карбюратора, щоб дати доступ достатньому кількості повітря до двигуна.

 • Злийте все пальне, перед тим, як працювати з карбюратором. Якщо ви помітите, що паливо забруднено або неякісне, правильно від нього позбудьтеся.

Попередження

 • Вигнуті або неправильно встановлені зчеплення і дросельні заслінки не дозволять двигуну працювати правильно.

 • Більшість карбюраторів виготовлені з м'яких металів, таких як алюміній або його сплавів, так що кріплення можуть легко обдерти при необережності.

 • Пальне і розчинники можуть бути отруйними, уникайте контакту зі шкірою та вдихання парів.

 • Пальне і розчинники дуже вибухонебезпечні, не виконуйте поблизу відкритого вогню.

Що вам знадобиться

 • Правильні інструменти для кожного кріплення.

 • Розчинник для очищення.

 • Щітка для очищення (маленькі щіточки для макіяжу відмінно підійдуть).

 • Керівництво для двигуна, якщо є.

 • Стиснене повітря