Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі


Запобігання появи іржі на вашому автомобілі перешкоджає серйозних пошкоджень, а також допомагає зберегти зовнішній вигляд і вартість автомобіля. Тут ви знайдете 6 докладних кроків і кілька додаткових рекомендацій для запобігання появи іржі на вашому автомобілі.

Кроки


  Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
 1. Мийте автомобіль раз на два тижні; раз на тиждень - якщо він забруднений сіллю, якою посипають дороги.

 2. Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
 3. Раз на чотири місяці покривайте кузов автомобіля воском.

 4. Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
 5. Також підтримуйте чистоту в салоні автомобіля і відразу ж прибирайте розлилися рідини, які можуть викликати появу іржі.

 6. Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
 7. Сіль прискорює появу іржі, тому підтримуйте чистоту автомобіля, якщо ви живете біля океану або коли дороги посипають сіллю взимку.

У міру забруднення, або хоча б раз на тиждень в зимовий період, коли дороги посипають сіллю, чистите нижню частину автомобіля і колісні арки.

  Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
 1. Якщо ваш автомобіль схильний серйозному ризику появи іржі через постійного контакту з сіллю та іншими сприяють цьому речовинами, очистіть його і покрийте мастилом для цих цілей (звичайно ж, ми рекомендуємо Jig-a-loo!) Або навіть пофарбуйте його відповідним засобом (це повинен робити професіонал).

 2. Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
 3. Якщо ви живете в дуже солоному кліматі або вже знайшли сліди іржі на вашому автомобілі, ви можете покрити автомобіль спеціальним спреєм, що запобігає появі іржі (наприклад, Jig-a-loo)

 4. Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
 5. Основний момент - це зберегти поверхню сухою, неважливо, витираєте ви автомобіль кожен раз після використання або покриєте його фарбою, лаком, мастилом або воском.

 6. Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
 7. Якщо ви збираєтеся покривати кузов автомобіля чимось займистих, переконайтеся, що двигун охолонув, а після завершення нанесення засобу дайте йому якийсь час підсохнути. Намагайтеся уникати розпилення кошти на систему вихлопу і глушники, щоб після їх нагріву засіб не видавало неприємний запах.
  • Перед тривалими періодами простою помийте машину і нанесіть спрей, що запобігає появі іржі.

  • Для запобігання появи сколів від каменів, які відлітають з-під коліс проїжджаючих поруч машин, намагайтеся триматися від них подалі.

  • Коли це можливо, використовуйте автомобільний чохол.  • Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
  • Часто оглядайте свій автомобіль на наявність іржі. На зовнішніх пофарбованих частинах автомобіля можна визначити іржу по пухирях на поверхні. На інших металевих поверхнях просто шукайте сліди іржі.

  • Як запобігти появі іржі на вашому автомобілі
  • Існують три основні зони, де потрібно шукати іржу: двигун і простір під капотом, ходова частина автомобіля і зовнішні пофарбовані частини.
   • Швидко усуньте невеликі проблеми з допомогою забарвлення.

   • Якщо поржавіла нижня частина автомобіля, необхідно видалити іржу. У продажу є спеціальні спреї для цього.

   • Відразу ж видаляйте з'явилася іржу.