Як перевірити амортизатори


Якщо ви відчуваєте, що хід вашого автомобіля змінився, слід перевірити амортизатори. Перевірка дуже проста і не займе багато часу. Проста перевірка позбавить від непотрібного візиту в автомайстерню або, навпаки, вкаже на необхідність втручання механіка.

Кроки


  Як перевірити амортизатори
 1. Огляньте машину спереду. Припаркуйте машину на рівній поверхні, капот повинен бути паралельний асфальту, тобто і права і ліва частина машини повинні бути на однаковій висоті.
  • Якщо ви знаєте технічні характеристики вашої підвіски, ви можете заміряти дорожній просвіт. Якщо висота на мінімальному значенні або нижче, значить, вам потрібно заїхати в автомайстерню для подальшого огляду і, можливо, ремонту. Мінімально допустимий кліренс - це вже знак. Якщо автомобіль просів, значить, в підвісці щось помінялося і вона вже не в ідеальному стані.Як перевірити амортизатори


  • Як перевірити амортизатори
  • Просадив передню частину автомобіля, щоб протестувати амортизатори на знос. Це не точний тест, він скоріше базується на візуальній оцінці, але він може бути корисний, коли застосовується в комбінації з іншими тестами.
   • Стати спереду вашого автомобіля і поставте ногу або коліно на бампер або на будь-яку частину автомобіля, що не погнеться; ця ділянка не обов'язково повинен знаходитися на центральній лінії автомобіля. Перенесіть вагу на ногу, продавлюючи підвіску автомобіля. Потім швидко приберіть ногу. Автомобіль повинен швидко повернутися у вихідне положення, без розгойдування. Якщо автомобіль розгойдується, це означає, що амортизатори вийшли з ладу.


   • Як перевірити амортизатори
   • Візуально огляньте стійки і амортизатори. Шукайте сліди масляних патьоків. Якщо ви виявили текти з амортизатора - він вийшов з ладу. Коли сальники амортизатора починають текти, його ефективність знижується.
    • Вам краще звернутися в майстерню, щоб підтвердити свої спостереження і замінити несправні амортизатори. Якщо ви знайшли сліди рідини на амортизаторі, вам слід переконатися, що тече саме сальник. Волога на амортизаторі може виявитися брудом з дороги.


    Поради


    • Тест амортизаторів дуже важливий. Опитування показують, що більшість водіїв недооцінює важливість хорошого стану амортизаторів для безпечного руху. Комфорт для водія і пасажирів - це побічна сторона справжнього призначення підвіски автомобіля. Амортизатори потрібні для збереження керованості автомобілем при наїзді на нерівність і для збільшення терміну служби всіх елементів підвіски. Комфорт і керованість результат конструкції автомобіля і роботи всієї підвіски.

    • Ніколи не міняйте один амортизатор. Вони повинні змінюватися парами: два передніх або два задніх. Якщо ставите амортизатори OEM, міняйте всі 4. Якщо один вийшов з ладу, найчастіше, 3 залишилися теж у поганому стані.