Як перевірити глибину протектора шини за допомогою одноцентової монети


Є простий і безкоштовний спосіб перевірити глибину протектора ваших шин. Ви можете швидко визначити, чи потрібно вам купувати нові шини, просто використовуючи одноцентову монету із зображенням Авраама Лінкольна.

Кроки


  Як перевірити глибину протектора шини за допомогою одноцентової монети
 1. Виберіть блискучу монетку. Коли ви почнете виконувати тест, це полегшить зняття показань. Дуже темні монети або монети із закритим обличчям Лінкольна не так зручні для тіста порівняно з новими монетами.

 2. Як перевірити глибину протектора шини за допомогою одноцентової монети
 3. Тримайте монету між великим і вказівним пальцями. Переконайтеся, що ви утримуєте монету за тіло Лінкольна. Тримайте її таким чином, щоб не закривати голову Лінкольна.

 4. Як перевірити глибину протектора шини за допомогою одноцентової монети
 5. Виберіть місце на шині, де протектор здається найнижчим. Вставте монетку вниз головою в канавку протектора.

 6. Як перевірити глибину протектора шини за допомогою одноцентової монети
 7. Подивіться на монетку. Якщо яка-небудь частина голови Лінкольна прихована протектором - ваші шини в порядку. В іншому випадку, протектор занадто низький і вам необхідно замінити шини.

 8. Як перевірити глибину протектора шини за допомогою одноцентової монети
 9. Перевірте більше ніж одну канавку. Продовжуйте пенні-тест по окружності шини кожні 20 - 30 см. Перевіряйте центральну, внутрішню і зовнішню канавки. Це покаже вам, чи є у вашої шини нерівномірний знос.

 10. Як перевірити глибину протектора шини за допомогою одноцентової монети
 11. Перевірте кожну шину. Шини не стираються рівномірно, тому не забудьте перевірити протектор на кожній шині, щоб визначити, чи відповідає глибина протектора вимогам безпеки.

Поради


 • Глибина протектора шини має дуже велике значення для безпеки шин, і ви можете продовжити термін експлуатації ваших шин, якщо будете уважно стежити за ними. Підтримуйте належний тиск у шинах і міняйте шини місцями у відповідності до рекомендацій виробника (зазвичай кожні 8000 - 10000 км), щоб знос протектора був рівномірним.

 • Не забудьте таким же чином перевірити ваше запасне колесо.

Попередження

 • У більшості штатів мінімально допустима глибина залишкового малюнка протектора шини становить 1,6 мм (2/32 дюйма), яка якраз відповідає відстані від краю монети до початку зображення голови Лінкольна.

 • Пам'ятайте, що навіть якщо ваші шини пройшли пенні-тест, ви можете купити нові шини до початку дії правила 2/32. Шини з низьким протектором сильніше ковзають на мокрій дорозі і значно погіршують зчеплення з дорогою по снігу.

Things You'll Need

 • Одноцентову монета із зображенням Лінкольна