Як перевірити машину перед поїздкою


Плануєте найближчим часом зробити тривалу поїздку на машині? Перед тим, як вирушити в дорогу, ви повинні перевірити свій автомобіль, щоб переконатися, що він знаходиться в хорошому стані і витримає подорож. Перевірка необхідна для вашої безпеки і позбавить вас від поломок та інших проблем на дорозі. Перевірте свою машину, і сміливо вирушайте в дорогу!

Кроки


  Як перевірити машину перед поїздкою
 1. Перевірте рівень рідин в вашому автомобілі. Обов'язково перевірте рівень масла, охолоджувальної і гальмівної рідин для того, щоб уникнути поломки або нещасного випадку.

 2. Як перевірити машину перед поїздкою
 3. Перевірте тиск в шинах. Яке має бути тиск в шинах зазначено в керівництві користувача або на спеціальній наклейці на торці дверей. Цифра, зазначена на шині, означає максимальне тиск, який не повинен перевищуватися. Крім того, не забудьте перевірити тиск в запасний шині. Цією процедурою часто нехтують, перетворюючи неприємну ситуацію в дуже погану.

 4. Як перевірити машину перед поїздкою
 5. Якщо підходить час замінити масло, то зробіть це до того, як ви вирушите в дорогу. Тривала поїздка - це велике навантаження на двигун. І також не думайте, що якщо просто долити олії, то вже можна вважати, що ви замінили його. Ви все одно не позбудетеся від опадів, які утворилися в старому маслі. І ви тільки обманюєте себе, постійно доливаючи в двигун нове масло.

 6. Як перевірити машину перед поїздкою
 7. Перевірте знос шин за допомогою монетки або спеціального глибиноміра. Шини нагріваються під час довгих поїздок, і сильно зношені шини можуть лопнути.

 8. Як перевірити машину перед поїздкою
 9. Перевірте повітряний фільтр. Чистий фільтр грає важливу роль в забезпеченні нормальної роботи двигуна вашого автомобіля.

 10. Як перевірити машину перед поїздкою
 11. Помийте свій автомобіль. Як мінімум, помийте вікна, щоб у вас була краща видимість дороги.

 12. Як перевірити машину перед поїздкою
 13. Перевірте, як працюють фари і поворотники. Вам для цього знадобиться допомога друга. Сядьте в автомобіль, включите всі фари і сигнали повороту, і попросіть друга вказати, які з них не працюють. Якщо необхідно, то замініть лампочки. Врахуйте, що іноді лампочки можуть не горіти по причині того, що потрібно поміняти запобіжник.

 14. Як перевірити машину перед поїздкою
 15. Переконайтеся, що у вас в машині є все необхідне аварійно-рятувальне обладнання, і що воно справно. Вам знадобиться нова карта, стільниковий телефон, запасні колеса, і інструменти. Також прихопіть сигнальні вогні, ліхтарики, аптечку, і вогнегасник. Вони можуть завжди стати в нагоді.

Поради


 • Очистіть машину від сміття і непотрібних речей. Навіщо вам псувати свою подорож запахом зіпсованої їжі, яка валяється у вас під сидінням.

 • Вам все це можуть зробити на автостанціях за розумну ціну.

Що вам знадобиться

 • Чистячі засоби

 • Манометр

 • Кабелі для запуску

 • Автомобіль

 • Аварійний комплект

 • Запасне колесо