Як перевірити рівень рідини в приводі зчеплення


Тоді як сьогодні більшість автомобілістів віддають перевагу автомобілі з автоматичною коробкою передач, деякі залишаються прихильниками легкових і вантажних автомобілів з механічною коробкою передач. В автомобілях з механічною коробкою передач використовується зчеплення одного з двох типів: з приводом включення в вигляді троса або гідравлічним приводом з резервуаром для рідини. Якщо у вашого автомобіля зчеплення з гідравлічним приводом, перевіряти рівень рідини в системі приводу потрібно в такий спосіб.

Кроки


  Як перевірити рівень рідини в приводі зчеплення
 1. Відкрийте капот автомобіля. Найкраще це зробити, коли автомобіль стоїть на рівній поверхні з холодним двигуном.

 2. Як перевірити рівень рідини в приводі зчеплення
 3. Знайдіть бачок з рідиною приводу зчеплення. На більшості автомобілів з гідравлічним приводом зчеплення цей бачок знаходиться біля головного гальмівного циліндра в задній частині моторного відсіку, і за розмірами він менше бачка з гальмівною рідиною. Якщо ви сумніваєтеся, де шукати, подивіться керівництво по експлуатації вашого автомобіля.

 4. Як перевірити рівень рідини в приводі зчеплення
 5. Перевірте рівень рідини в бачку. Залежно від марки автомобіля бачок повинен бути заповнений доверху або до рівня між лініями і максимуму, зазначеними на бачку. У більшості нових автомобілів бачок зроблений з напівпрозорого пластика, в той час як в старіших автомобілях можуть бути металеві резервуари, де буде потрібно зняти кришку бачка, щоб побачити рівень рідини ..

 6. Як перевірити рівень рідини в приводі зчеплення
 7. Додайте рідину в бачок. Акуратно долийте рідину в бачок і витріть можливі патьоки.
  • Для гідравлічних приводів зчеплення використовується той же тип рідини, що і для гідравлічних гальмівних систем. Використовуйте рідину тієї специфікації, яка вказана в інструкції з експлуатації вашого автомобіля.


  • Як перевірити рівень рідини в приводі зчеплення
  • Закрутіть кришку бачка і закрийте капот. Переконайтеся, що прокладка на кришці встановлена ​​правильно.

  Поради


  • Частота перевірки рівня рідини в бачку привода зчеплення залежить від автомобіля. Деякі автомобілі вимагають щомісячної перевірки рівня рідини, в той час як для інших така перевірка потрібна лише раз на рік.

  Попередження

  • Якщо виникає необхідність щоразу додавати рідину при перевірці, ймовірно існує її витік. Більшість бачків для рідини приводу зчеплення настільки малі, що навіть невеликий витік може їх повністю спустошити. Витік може виникнути в районі головного циліндра зчеплення, робочого циліндра або за педаллю зчеплення. При виявленні витоку негайно з'ясуйте її причини, оскільки недолік рідини призведе до неможливості перемикання передач і управління автомобілем.

  Що вам знадобиться

  • Пляшка гальмівної рідини

  • Воронка (не обов'язково)

  • Ганчірка або паперовий рушник