Як самостійно пофарбувати автомобіль


Фарбування автомобіля в професійній покрасочной майстерні - дуже дороге задоволення. Якщо ви хочете пофарбувати автомобіль самостійно, вам необхідно навчитися основним навичкам підготовки поверхні автомобіля і її фарбування. Чим ретельніше ви справите підготовку поверхні, тим краще буде результат фарбування. У цій статті ви дізнаєтеся, як пофарбувати власний автомобіль і отримати якісний результат без величезних витрат.

Кроки


  Як самостійно пофарбувати автомобіль
 1. Використовуйте наждачний папір зі шліфувальною машиною. Шліфування видаляє верхній шар старої фарби і готує поверхню до нанесення нового шару. Почніть з даху автомобіля і рухайтеся вниз і у напрямку до задньої частини автомобіля. На цьому кроці нормальним явищем буде те, що поверхня стане різнобарвною, і подекуди буде проглядатися метал.

 2. Як самостійно пофарбувати автомобіль
 3. Заклейте захисною стрічкою і папером ті місця, які ви не плануєте фарбувати. Заклейте лобове скло, дверні ручки, замки, двірники, решітку радіатора, фари, задні ліхтарі, колеса та шини. Автомобільна захисна стрічка стійка до автомобільної фарбі і не зашкодить поверхні деталей автомобіля.

 4. Як самостійно пофарбувати автомобіль
 5. Протріть поверхню автомобіля засобом для видалення мастила і воску за допомогою рушника. Це видалить всю мастило, віск, бруд з поверхні. Такі забруднювачі можуть бути не видно на цьому етапі, але вони проявлять себе у вигляді нерівностей після фарбування автомобіля. Засіб для видалення швидко випаровується і не вимагає змивання.

 6. Як самостійно пофарбувати автомобіль
 7. Нанесіть 2 шари грунтовки на поверхню автомобіля. Перерва між нанесенням шарів - 10 хвилин. Перед тим як перейти до наступного етапу, дайте грунтовці висохнути протягом 30 хвилин.

 8. Як самостійно пофарбувати автомобіль
 9. Нанесіть 1-3 шари фарби на поверхню автомобіля. Тримайте краскопульт на відстані 30 сантиметрів від поверхні і фарбуйте рухами вліво-вправо, а не вгору-вниз. Почніть з даху і рухайтеся до капоту, переднім крилам, дверям, кришці багажника, заднім крилам, після цього переходите до фарбування нижніх поверхонь. Спробуйте наносити фарбу тонким шаром, щоб уникнути патьоків. Зачекайте 20 хвилин перед нанесенням наступного шару.

 10. Як самостійно пофарбувати автомобіль
 11. Нанесіть 2 шари прозорого покриття на поверхню автомобіля. Слідуйте тим же крокам, що і при нанесенні фарби. Нанесіть прозоре покриття не менш ніж через годину після нанесення останнього шару фарби. Зачекайте 24 години після повного фарбування автомобіля перед тим як торкатися до поверхні.

 12. Як самостійно пофарбувати автомобіль
 13. Примітка: час висихання грунтовки залежить від закріплювача, який ви використовували, а також від температури.

Поради


 • Стенд для фарбування автомобіля - найкраще місце для цього процесу, але добре вентильований гараж теж непогане місце. Вичистіть гараж і відкрийте всі вікна і двері перед фарбуванням.

Попередження

 • Використовуйте захисні пристосування, такі як респіраторна маска, рукавички, одяг з довгим рукавом.

Що вам знадобиться

 • Наждачний папір

 • Шліфувальна машина

 • Засіб для зняття воску і мастила

 • М'який рушник

 • Автомобільна захисна стрічка

 • Захисна папір

 • Нагрівач

 • Краскопульт

 • Фарба

 • Прозоре покриття

 • Захисні пристосування (респіраторна маска, рукавички, одяг з довгим рукавом)