Як скинути показання індикаторів сервісного обслуговування BMW X5 або X6 E70 або E71


При обслуговуванні BMW вимагається скинути показання індикаторів інтервалів сервісного обслуговування. Операція скидання показань індикаторів інтервалів сервісного обслуговування у кожної модифікації автомобілів BMW має свою особливість, тут розглядається порядок такої операції на X5 або X6 (E70 або E71).


Кроки


  Як скинути показання індикаторів сервісного обслуговування BMW X5 або X6 E70 або E71
 1. Вставте ключ запалювання в замок запалювання і натисніть кнопку 'Start Stop', не натискаючи при цьому на педаль гальма. Ви повинні побачити, як запаляться численні вогні на панелі приладів.

 2. Як скинути показання індикаторів сервісного обслуговування BMW X5 або X6 E70 або E71
 3. Зачекайте, поки частина контрольних вогнів згасне. В деяких випадках, наприклад, коли горить попередження про малу кількість палива, треба натиснути кнопку 'BC' розташовану на кінці підрульового покажчика.

 4. Як скинути показання індикаторів сервісного обслуговування BMW X5 або X6 E70 або E71
 5. Натисніть і утримуйте чорну кнопку, яка знаходиться зліва внизу від спідометра (панелі приладів). На екрані в середині спідометра з'явиться знак оклику, утримуйте кнопку натиснутою, поки не з'явиться наступне зображення, потім відпустіть.

 6. Як скинути показання індикаторів сервісного обслуговування BMW X5 або X6 E70 або E71
 7. Щоб послідовно переглянути зображення параметрів для кожного сервісу, однократно натискайте на чорну кнопку. Коли виберете сервісний значок, який хочете змінити, натисніть і утримуйте чорну кнопку, поки під картинкою чи не з'явиться текст 'Reset?', Потім відпустіть. В кінці знову натисніть і утримуйте кнопку, щоб підтвердити скидання.

 8. Як скинути показання індикаторів сервісного обслуговування BMW X5 або X6 E70 або E71
 9. На панелі приладів можуть відображатися дати двох майбутніх сервісних операцій (періодичний технічний огляд і перевірка відповідності вихлопних газів нормам токсичності), які повинні регулярно оновлюватися. Це робиться аналогічно короткочасними натисканнями для прокрутки чисел і тривалими натисканнями для підтвердження вибору. Однак, у мене виникли труднощі зі скиданням приписаних законодавством перевірок. В Австралії жодна з цих послуг не є обов'язковою, і вони можуть бути видалені в будь-якому дилерському центрі BMW, якщо ви не зможете скинути їх вручну, доведеться відвідати дилера.

Попередження


Не скидайте показники інтервалів сервісного обслуговування, які воно виконані, особливо це стосується гальмівної системи. При спробі скинути попередження про необхідність обслуговування гальмівної системи, не зробивши заміни датчика гальмівної системи разом гальмівними колодками, автомобіль видасть код несправності, який може бути скинутий тільки дилером. Так що, не використовуйте цю інформацію для обману, цим ви тільки нашкодите собі і іншим.