Як зняти в машині дверну панель


Іноді в машині перестають відкриватися або закриватися вікна. Або ж дверна ручка більше не відкриває двері. Значить, прийшов час, щоб зняти внутрішню панель дверей.

Кроки


  Як зняти в машині дверну панель
 1. Відкрийте дверцята.

 2. Якщо є блокування у верхній частині внутрішньої панелі, зніміть її, використовуючи викрутку.

 3. Як зняти в машині дверну панель
 4. Знайдіть дверну ручку. Потягніть її, щоб побачити, чи є під ручкою гвинт. Відкрутіть гвинт і зніміть жорсткий пластиковий корпус навколо дверної ручки.

 5. Як зняти в машині дверну панель
 6. Загляньте під підлокітник. Ви знайдете гвинти, які кріплять підлокітник до дверей (іноді ці гвинти знаходяться під пластмасовими кришками, які знімаються плоскою викруткою). Викриття гвинти. Зніміть підлокітник. Якщо у вас електричні вікна, від'єднайте дроти, прикріплені до підлокітнику, здавлюючи пластикові краю вставок.

 7. Як зняти в машині дверну панель
 8. Зніміть ручку стеклопод'емника (якщо ваші вікна не електричні). Іноді гвинт знаходиться в центрі рукоятки під декоративною кришкою (старий VW Beetle). Подденьте кришку і відкрутіть. Іноді, навколо підстави рукоятки зустрічається стопорне кільце. Зніміть плоскою викруткою стопорне кільце з віконної рукоятки.

 9. Як зняти в машині дверну панель
 10. Використовуйте широкий плоский шпатель, щоб від'єднати бічну частину панелі від металевої частини дверей. Панель прикріплюється до металевої частини двері за допомогою декількох пластикових втулок, які кріпляться до внутрішньої частини обшивки і встановлюються на отвори. Обережно витягніть втулки з їх кріплень, намагаючись не нашкодити обшивці.

 11. Як зняти в машині дверну панель
 12. Перевірте, чи не залишилися якісь гвинти біля дзеркала заднього виду або на одній зі сторін підвіконня (Audi). Викриття гвинти, якщо вони є.

 13. Як зняти в машині дверну панель
 14. Зніміть підвіконня з гнізд біля вікна і зніміть дверну панель.

 15. Як зняти в машині дверну панель
 16. Обережно зніміть з дверей пластик, щоб побачити те місце, яке потрібно полагодити.

Поради


 • Віконні запчастини часто можна знайти на eBay.

 • Для одних автомобілів знадобиться хрестоподібна викрутка, для інших шестигранний ключ, а для деяких викрутка зі знімними насадками.

 • Не забудьте прикріпити пластик назад. Дуже заманливо просто його повісити назад.

 • Автомобілі різних виробників трохи відрізняються, так що, можливо, буде потрібно деякі нюанси уточнювати самостійно. Пошукайте зображення в Інтернеті, можливо, вони там є.

Попередження

 • Замовляючи автозапчастини, переконайтеся, що ви замовляєте запчастини для тих дверей, з якою працюєте: з боку водія - ліва сторона автомобіля. З боку пасажира - права сторона (якщо тільки ви не в країні з лівостороннім рухом).