Як встановити автомобільні динаміки


Стокові динаміки, які стоять в більшості нових авто, найчастіше просто кажучи, занадто непоказні. На щастя, покупні динаміки найчастіше не тільки відносно недорогий спосіб поліпшити звук у вашому авто, але також їх зазвичай нескладно встановлювати (хоча, великий асортимент динаміків припускає, що серед них є й ті, які більш складні для установки). Читайте нижче, щоб дізнатися, як поставити новий набір динаміків у ваше авто!

Кроки


Частина 1 з 2: Готуємося встановлювати нові динаміки


Вибираємо нові динаміки

 1. Огляньте стереосистему, до якої збираєтеся підключати нові динаміки. Деякі системи - просто стерео- аудіосистеми, у яких обмежена потужність і два або чотири канали, так що на такі немає сенсу ставити 100 ватних динаміків, або ставити їх 8 або більше штук. Спроба поставити занадто багато динаміків, по факту, призведе до зменшення якості звуку, або навіть нашкодить системі.

 2. Виміряйте заводські динаміки, щоб був потрібний мінімум робіт для встановлення нових. Динаміки випускаються різних форм і розмірів, так що, плануючи заміну, враховуйте, що якщо вихідні динаміки були 6х9 дюймів (15,24х22,86 см) овальної форми, то схожі з ними будуть переважно круглих 4-х дюймових (10,16 см) і краще підійдуть вам.

 3. Не забувайте про якість. Динаміки з тканинними дифузорами помітно краще, ніж ті, що з паперовими, а міцні керамічні магнітні динаміки значно перевершують електромагнітні при рівному рівні потужності.

 4. Вибирайте динаміки з тією облицюванням, що вам подобається. В одному ціновому діапазоні ви знайдете багато різних стилів і квітів облицювання і форм, так що має сенс вибрати ті, що не тільки звучать добре, але і виглядають добре.

 5. Вивчіть електронні характеристики динаміків. У деяких варто котушка для запобігання перехресних перешкод і статики, деякі підтримують паралельне підключення в ланцюзі, що дозволить додати динаміки наднизьких і надвисоких частот, де вам потрібно, а деякі підключаються тільки в послідовний ланцюг, для підтримки правильного системного імпенданс.

 6. Вивчіть вимоги по потужності ваших нових динаміків, так як це вплине на проводку. Динаміки високої потужності можуть не підтримуватися заводський проводкою, і заміна проводів на більш товсті буде непростим завданням, оскільки заводська проводка зазвичай проходить у важкодоступних місцях.

Готуємося ставити нові динаміки

 1. Підберіть інструмент. Як зазначалося у вступі, є тисячі варіантів коли доходить справа до покупних динаміків. Тому, будь-якої список інструментів буде неповним для установки деяких динаміків, і повністю підходити для інших. Інструменти, що вам знадобляться для установки нового набору динаміків, швидше за все будуть включати в себе більшість з нижченаведених, але не обов'язково ними все і обмежиться ::
  • Набір викруток (шліцьові, хрестові, і т. Д.)

  • Кусачки

  • Обжимний інструмент

  • Шестигранні ключі

  • Торцеві ключі

  • Ніж-скальпель

  • Паяльник

  • Електродриль

  • Напилок

  • Зіркоподібна викрутка

  • Інструмент для демонтажу облицювання

  • Ізолента


  • Переконайтеся, що обрані вами динаміки підходять до авто. Багато куплені динаміки підійдуть в посадочні місця заводських, але деякі зажадають невеликих змін, як, наприклад, установка посадкової панелі, свердління нових отворів і т. Д. Не забудьте взяти це до уваги, коли купуєте нові динаміки - установка нерозмірних або не відповідних за формою динаміків може викликати складності.
   • Зауважте, багато продавців динаміків пропонують на своїх сайтах інструменти для визначення, які з їхніх товарів найкращим чином підходять вашій машині.


   • Забезпечте себе від удару струмом, відключивши акумулятор автомобіля. Як і у всіх випадках роботи з електрикою, важливо убезпечити себе та електричну систему перед початком робіт. Відключення акумулятора запобігає ризику удару струмом або пошкодження автомобільної електроніки коротким замиканням, так що переконаєтеся, що передбачили це перед роботою з електрикою автомобіля.

   • Звіряйтеся з інструкціями, присутніми в комплекті з новими динаміками. Так як існує багато різних типів динаміків, майже неможливо написати ідеально відповідне до всіх керівництво. Інструкція нижче дуже узагальнена і може не підійти кожному набору динаміків на ринку. Якщо знадобиться, звертайтеся до керівництва, яке йде з динаміками, так як воно створене спеціально під даний продукт.

   Частина 2 з 2: Встановлення нових динаміків

   1. Зніміть всі панелі або сітки. Майже всі динаміки в салоні авто прикриті якої-небудь захисною панеллю або сіткою. Перед тим, як знімати динамік, цей захист треба зняти. Підніміть сітку підходящим інструментом, наприклад плоскою викруткою, якщо потрібно викручуючи всі болти або саморізи, що тримають її,.   Як встановити автомобільні динаміки
   1. 1
    • Дії, необхідні для доступу до заводських динаміків, залежать від авто. У гіршому сценарії, наприклад, може знадобитися зняти сидіння, залізти в багажник, щоб дістати до важливих болтів або кабелів, або навіть повністю зняти дверні карти для доступу до динаміків.


    • Як встановити автомобільні динаміки
    • Видаліть заводський динамік. Зауважте, динамік зазвичай, але не завжди, прикріплений до електропроводки, так що подбайте про те, щоб не порвати її при витяганні. Також може виявитися, що треба відкрутити один або більше дрібних болтів і \ або відламати клейку масу або клей, яким динамік закріплений.
     • Якщо вважаєте, що вам доведеться в майбутньому заново ставити заводські динаміки (наприклад, при продажу авто), не забудьте зберегти викручені саморізи.


     • Підключіть новий динамік до проводки автомобіля. Зазвичай, щоб під'єднати новий динамік, досить просто підключити роз'єми динаміка до роз'ємів автомобіля. Однак, якщо у вашому авто немає цього простого типу з'єднання, можливо, вам доведеться приєднувати динамік пайкою або скручуванням дротів.     • Як встановити автомобільні динаміки
      1. 1
       • Переконайтеся, що дотримуєтеся полярність з'єднань авто і динаміка. Зазвичай, позитивний роз'єм на динаміці більший з двох і відзначений «+» або маленькою крапкою.

       • Ізолента може бути ризикованим вибором для дротових з'єднань, особливо на приладовій панелі, так як зміни температури можуть послабити стрічку і привести проблемам в дорозі.


       • Як встановити автомобільні динаміки
       • Перевірте динамік. Тепер, коли під'єднали динамік, важливо протестувати з'єднання, щоб потім не довелося витрачати час на ремонт. Увімкніть акумулятор та увімкніть свою автомагнітолу. Прислухайтеся до звуку своїх нових динаміків, пошукайте видимі вібрації на високих громкостях. Якщо динаміки не працюють, це означає, що в електричному підключенні є проблема.

       • Встановіть на місце новий динамік. Як тільки ви переконаєтеся, що динамік працює правильно, встановіть його на місце у двері або панель. Якщо вам пощастило, новий динамік підійде на місце заводського. Однак, може знадобитися установка спеціального установчого комплекту (звичайно йде з динаміком), свердління нових отворів під саморізи і \ або використання клейкої маси для утримання динаміка на своєму місці. Дотримуйтесь інструкції в комплекті з динаміком.

       • Встановіть і випробуйте сабвуфери. Сабвуфери відповідають за наднизький «бухати» звук баса, яким захоплюються деякі автовласники. Якщо ваше авто спочатку із заводськими сабвуферамі, установка нових буде простою заміною одних на інші, установкою їх на місце старих і підключенням до електропроводки. Якщо у вашому авто не було заводських сабвуферів, або ж ви хочете встановити додаткові, ваше завдання буде куди складніше. Вам, можливо, буде потрібно розширити установочні місця заводських сабвуферів, або зробити значні зміни в авто у випадку встановлення великих сабвуферів. Наприклад, багато хто, хто хочуть додати кілька сабвуферів в машину, встановлюють спеціальну панель в багажник, щоб розмістити їх.
        • Сабвуфери часто мають великі вимоги по потужності і складні схеми підключення. Вам, можливо, захочеться купити і поставити окремий комплект проводки, щоб спростити процес підключення сабвуферів.
         • Якщо ні, вам може знадобитися під'єднати сабвуфер безпосередньо до акумулятора і стереосистеми авто і вручну провести заземлення.         • Встановіть і випробуйте високочастотні динаміки. Як і з сабвуферамі, установка високочастотних динаміків, які виробляють надвисокі частоти, може бути легкою або складної, залежно від фабричних компонентів машини. Якщо у вас в авто були високочастотні динаміки, вам знадобиться всього лише встановити нові на існуючі місця і підключити їх до існуючої проводці. Якщо, проте, немає місць для установки високочастотних динаміків, вам буде потрібно зробити нові (або розширити старі, використовуючи настановні комплекти і т.д., якщо існуючого місця мало). На щастя, високочастотні динаміки значно менше сабвуферів, так що будуть потрібні відносно менші модифікації.
          • Як і з сабвуферамі, якщо на вашому авто ще не було високочастотних динаміків, вам може знадобитися підключення їх безпосередньо до акумулятора і автомагнітоли та заземлити на кузов автомобіля.


          • Як встановити автомобільні динаміки
          • Приберіть всі панелі і грати динаміків. Коли всі компоненти вашої нової системи встановлені, можна прибрати всі грати динаміків або панелі, які треба було зняти для установки динаміків. Переконайтеся, що зберегли всі саморізи, які треба було викручувати, щоб дістати грати або панель, щоб при необхідності можна було знову їх правильно поставити.
           • Вітаємо - ваша нова аудіосистема готова!


           • Поради

            • Як тільки ви досягли заключного етапу, можете зробити ще пару речей. Заміна вашої заводської магнітоли на покупну додасть новим динамікам потужності. Також, якщо ви хочете зберегти початкову магнітолу, або, може бути, можливості зразок вбудованих в кермо перемикачів, можете підсилити заводську магнітолу.

            • Якщо у вас все ще встановлена ​​заводська магнітола, установка покупних динаміків може не поліпшити для вас якість звуку. Ви можете виявити, що магнітола не відтворює глибокі баси, як це було з оригінальними динаміками. Це тому, що оригінальні динаміки зазвичай спроектовані з паперовими конусами, яким потрібно менше потужності для відтворення баса.

            Попередження

            • Переконайтеся, що нові динаміки підходять стереосистеми вашого авто. У більшості з них є номінальна потужність і імпенданс, наприклад 25 Вт і 8 Ом

            • Затягніть всі болти або саморізи, як слід, так як динаміки виробляють серйозні вібрації, особливо на високій гучності.