Як встановити камеру заднього виду в ваше машині


Установка камери заднього виду може допомогти вам уникнути неприємностей при русі заднім ходом на автомобілі. Цей прилад особливо корисний, коли ви керуєте великими автомобілями, такими як самоскиди і рефрижератори, оскільки камера дозволяє вам побачити людей або предмети, які важко розгледіти, оскільки вони знаходяться ззаду вашого автомобіля. Дізнайтеся, як встановити камеру заднього виду в вашому автомобілі, яка забезпечить вам видимість ззаду і застереже від можливих дорожньо - транспортних пригод.

Кроки


  Як встановити камеру заднього виду в ваше машині
 1. Вивчіть і придбайте собі інсталяційний комплект камери заднього виду, який найкраще підходить для вашого автомобіля. Якщо ви не впевнені в тому, який тип камер вам підійде найкраще, проконсультуйтеся у фахівців місцевих станцій технічного обслуговування (СТО).

 2. Як встановити камеру заднього виду в ваше машині
 3. Вимкніть акумулятор шляхом зняття клеми зі знаком «-». Підключіть дроти камери до акумулятора так, як це зазначено в інструкції по установці. Акумулятор виступає в якості джерела живлення для камери.

 4. Як встановити камеру заднього виду в ваше машині
 5. Встановіть монітор камери заднього виду. Існує кілька місць для установки цього монітора. Найпоширеніші місця - панель приладів або сонцезахисний козирок. Перед тим, як почати рух заднім ходом, монітор дозволить вам побачити все, що знаходиться позаду вашого автомобіля, тому його місце розташування повинно бути зручним при управлінні автомобілем.

 6. Як встановити камеру заднього виду в ваше машині
 7. Використовуйте дриль, щоб встановити камеру. Встановіть камеру на бампер, номерний знак або яке-небудь інше місце ззаду вашого автомобіля. Установчий комплект включає в себе все необхідне програмне забезпечення. Приєднайте кабель від камери до дроту ліхтаря заднього ходу вашого автомобіля. Якщо у вас бездротова камера - вам не потрібно цього робити. Підключіть акумулятор.

 8. Як встановити камеру заднього виду в ваше машині
 9. Протестуйте камеру, перш ніж використовувати її при управлінні автомобілем. Переконайтеся, що вам видно все, що знаходиться позаду вашого автомобіля. Увімкніть камеру і монітор, помістіть нерухомий предмет позаду вашого автомобіля, включіть задню передачу, але ногу тримайте на педалі гальма і переконайтеся, що ви бачите цей предмет в моніторі.

Поради


 • Багато камери заднього виду працюють тільки тоді, коли ви рухаєтеся заднім ходом. Деякі виробники вказують в інструкціях як приєднати проведення камери, щоб вона включалася завжди при запуску двигуна.

 • Перш ніж грунтовно закріпити монітор, спробуйте його приміряти в різних місцях, поки ви не виберіть найбільш підходяще. Деякі комплекти включають в себе двосторонній скотч, шурупи та інші елементи кріплення.

 • Ви можете встановити камеру в пластиковий бампер, щоб уникнути свердління в металевому кузові.

Попередження

 • Після відключення акумулятора, можливо, вам буде потрібно перевстановити всі налаштування в машині.

 • Інструкції з установки, які йдуть в комплекті з вашим пристроєм, можуть відрізнятися від інструкцій, які описані в даній статті. Якщо вони відрізняються, дотримуйтесь тим, що пропонуються виробником.

Що вам знадобиться

 • Установчий комплект камери заднього виду

 • Дриль